Druhá polovina tohoto měsíce bude celkem bohatá na představovačky nových telefonů. Jistě dojde na uvedení prvních strojů s vlajkovým procesorem Snapdragon 8 Gen2. Také uvidíme i první telefony s čipsetem Dimensity 9200. Ovšem kromě nich nás čekají uvedení dalších zajímavých modelů, mezi které patří i telefony ze série Oppo Reno 9.

Na telefony řady Reno 9 se v posledních dnech zaměřil hlavně známý tipař Digital Chat Station, který nám postupně naservíroval své odhady některých specifikací. Ovšem doposud jsme netušili, jaký telefony dostanou design. Na vzhled telefonů je specialistou tipař a designér Evan Blass, který nyní na Twitteru sdílí, jak chytané telefony Reno 9 vypadají.

Jak vypadají modely série Oppo Reno 9?

Vzhled všech telefonů řady Oppo Reno 9 je dosti podobný, ale přesto zde najdeme několik odlišností. A ty se týkají hlavně zadního panelu. Co se týče čelního panelu je jistě zajímavé, že i standardní model Reno 9 má zakřivené hrany, velmi úzké rámečky a “díru” pro přední kameru ve středu horní části displeje. Stejně tak jsou na tom jeho “vyspělejší” bratři. Podle renderovaných snímků to ale vypadá, že standardnímu modelu chybí jednotka Oppo MariSilicon NPU, protože u modulu fotoaparátu chybí popisek, který ostatní dva modely mají.

Tímto jsme se už přesunuli k zadnímu panelu telefonů Reno 9. Moduly hlavních fotoaparátů jsou koncipovány podobně, ale vypadá to, že co do velikosti největší má telefon Reno 9 Pro Plus. Modul navíc také výrazněji vystupuje nad úroveň zad. A kromě toho v zde vidíme i jeden snímač navíc. Celkově se ale dá říci, že vzhled telefonů je poměrně atraktivní a také barvy jsou příjemné. Musíme ale počkat, až výrobce potvrdí, kdy přesně na čínském trhu telefony Reno 9 představí. Čeká je totiž i uvedení skládacích telefonů Find N2 a Find N Flip a údajně dojde i na uvedení novinky Oppo A98 5G.