V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti ! Podobný slogan ani není daleko od pravdy, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme v akci i dnes a samozřejmě v bleskovém prodeji a s doručením z německého skladu e-shopu Cafago. A TWO TREES Bluer DIY určitě za pozornost stojí.

Jedná se totiž o 3D tiskárnu, která nadchne každého kutila. Jedná se totiž o DIY model. Vyhrajete si tedy dost a celou tiskárnu si sestavíte sami. Navíc disponuje i velkou tiskovou plochou 235 x 235 x 280 mm a slušnou rychlostí až 200 mm/s. Samozřejmostí je i vyhřívaná deska k lepšímu odstranění hotového produktu a výborné kovové zpracování. Ovládání je také velmi jednoduché a díky velkému 3.5-palcovému barevnému displeji máte vše jako na dlani. Podporována je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

TWO TREES BLUER DIY

3D TISKÁRNA TWO TREES BLUER DIY JEN ZA 102,99 EURO

Tuto tiskárnu ocení nejen začátečníci, ale i pořádně pokročilí hobby nadšenci. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji a slevovému kupónu CC32DE se dostaneme s cenou jen na 102,99 euro, což je výborná nabídka. Navíc s dopravou z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. TWO TREES Bluer DIY je prostě a jednoduše 3D tiskárnou pro každého. Počet kusů s tou cenou je omezen na 740 a akce platí do konce listopadu.