Elektrokola se v dnešní době stále více prosazují a je celkem snadné pochopit jejich přitažlivost. Možnost pomoci vašemu šlapání výkonným motorem je prostě perfektní a dělá z něj skvělý nástroj pro dojíždění do práce. Nebo společníkem pro vaše lehká každodenní dobrodružství v přírodě. Správné elektrokolo samozřejmě potřebuje i skládací konstrukci, abyste ho mohli snadněji skladovat a přepravovat. Model Fiido X splňuje všechny tyto požadavky a nyní jej můžete získat s příjemnou masivní slevou. Pojďme se tedy podívat na nejlepší vlastnosti tohoto elektrokola. Jak říkají tvůrci – najděte si svůj faktor X.

Fiido X – MINIMALISTICKÝ MÓDNÍ DESIGN

Fiido X

Fiido X je nejvýkonnější a nejstylovější elektrokolo, které je dnes na trhu k dispozici, a může se pochlubit více než deseti inovačními patenty. Toto elektrokolo vás díky jednodílné konstrukci rámu stylově dopraví tam, kam potřebujete. Je také vybaveno skrytou skládací konstrukcí a prvotřídní odnímatelnou baterií na sedlové trubce usazenou na posuvné dráze, která umožňuje bezdrátové připojení baterie. Přihodíme-li k tomu OEM LED světla, budete jen těžko hledat jiné elektrokolo, které by věnovalo stejnou pozornost detailům a zároveň se drželo své filozofie designu.

SNADNÝ A ELEGANTNÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Fiido X je vybaveno snímačem točivého momentu pro citlivější a intuitivnější jízdu. Zároveň tichý motor s nízkým odporem umožňuje snadnou jízdu i bez zapnutého napájení. Pro zprostředkování zážitku z jízdy využívá Fiido aerodynamický design, který snižuje odpor větru za jakýchkoli podmínek. Fiido X má navíc baterii s dlouhou výdrží, která umožňuje ujet až 80 kilometrů na jednu jízdu.

POHODLÍ PŘI SKLÁDÁNÍ

Jednou z nejlepších vlastností tohoto elektrokola je to, jak snadno se sestavuje hned po vybalení z krabice. Konstrukce modelu X zahrnuje technologii skládání za 3 sekundy, která usnadňuje jeho skladování a přenášení. Samotné kolo i snadno instalovatelná odnímatelná baterie se těší ochraně před krádeží pomocí bezklíčového bezpečnostního systému. K tomu všemu má Fiido X vynikající geometrii a kapkovitou sedlovku, což z něj dělá univerzální elektrokolo pro každého, kdo měří od 5,0 do 6,5 metru.

Fiido X – BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ SPOLEČNÍK

Fiido X je elektrokolo s nízkými nároky na údržbu určené k pravidelnému ježdění, takže se nemusíte obávat čištění a údržby kola s ochranou proti prachu a vodě IP54. Pokud jde o noční jízdy, přední a zadní světla, která jsou součástí modelu X, zajišťují bezpečnost jezdce. Součástí jsou také hydraulické kotoučové brzdy, které svou vynikající brzdnou silou zvyšují bezpečnost. Kromě toho má Fiido X svou bezpečnostní certifikaci EN15194 EU, která zajišťuje bezpečnost všech jezdců na jejich cestách. Toto elektrokolo musí mít každý, kdo dojíždí do práce, a bude tím nejlepším společníkem na dobrodružství.

Ale co ta slibovaná sleva ? Až do 15. listopadu můžete kolo pořídit se slevou 200 dolarů díky slevovému kupónu FX20. Konečná cena se tak dostane na pouhých 1599 dolarů. Plnou 15% slevu můžete využít také na příslušenství a ušetřit tak až 69,07 USD. Prvních 100 objednávek má možnost získat i některé doplňky v podobě přizpůsobitelné baterie, nášlapného pedálu a držáku na hrnek. Tak na co ještě čekáte ?

O ZNAČCE FIIDO

Společnost Fiido se dočkala založení v prosinci 2016 a od té doby jsou odborníky, kteří se zaměřují na výrobu elektrokol a e-koloběžek pro celý svět. Jejich vizí je vytvářet reformní e-produkty pro různé skupiny lidí. A revolučně změnit mobilitu a zároveň pomoci světu, aby se stal ekologickým. Podle nich by jízda na elektrokolech měla překypovat uspokojením a veselím, přičemž by se mělo dbát na duchovní svět jezdců. Elektrokola vyráběná společností Fiido by měla právě pomáhat, když vás tížil život.