Vlajková loď Infinixu vplouvá do českých a slovenských obchodů. Nový model Infinix ZERO ULTRA je skvěle vybaven a jako první smartphone na světě disponuje technologií ultrarychlého nabíjení Infinix 180W Thunder Charge, která mu umožňuje plně nabít baterii za pouhých 12 minut. Jedná se o nejvyšší model, který je v současné době k dispozici v globálním portfoliu společnosti Infinix.

Model ZERO ULTRA, nejnovější smartphone společnosti Infinix, je již nyní dostupný u vybraných partnerů v Česku a na Slovensku. Telefon dostal do vínku zajímavé specifikace. Na zadní straně najdete špičkový fotoaparát 200 Mpx s optickým stabilizátorem obrazu a širokoúhlý objektiv 13 Mpx. Přední strana pak představuje 32 Mpx fotoaparát s dvojitým bleskem. Na první pohled také zaujme extra velký 6,8palcový zakřivený AMOLED FHD+ displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a špičkovým jasem 900 nitů. Model má modul NFC a dva sloty pro karty 5G.

Infinix ZERO ULTRA

Nejmodernější technologie nabíjení

ZERO ULTRA je novinkou v nejvyšší řadě ZERO s funkcí 180W Thunder Charge – Infinix se soustředí na vývoj jedné z nejrychlejších technologií na světe s nabíjecím výkonem 180 wattů, kdy pro plné nabití dvoučlánkové baterie 4,500 mAh tohoto modelu stačí pouhých 12 minut. Smartphone dostal pod kapotu dvě desítky teplotních senzorů, které chrání jak samotné zařízení, tak nabíječku a kabel před přehřátím.

Uživatelé dostanou nový telefon i s pokročilou nabíječkou,  která může také nabíjet další zařízení, jako je notebook nebo tablet, pomocí kabelu USB-C. Využívá technologii GaN založenou na účinných a energeticky úsporných polovodičích nitridu galia.

Infinix ZERO ULTRA

Infinix ZERO ULTRA – Výkon

Model ZERO ULTRA má 8+256GB paměti, rozšiřitelnou až na 13GB díky integraci 8+5GB ROM a RAM. Je také vybaven výkonnými komponenty, procesorem MediaTek Dimensity 920 a pokročilým čtyřvrstvým grafitovým chladicím systémem. Celé zařízení má 11 vrstev materiálů odvádějících teplo, které mohou účinně snížit teplotu jádra. Kromě toho získal ZERO ULTRA nejvyšší hodnocení v 36měsíčním testu spolehlivosti TÜV SÜD. Hodnocení TÜV SÜD zohledňuje nejen plynulost používání zařízení v počáteční fázi, ale také po dvou nebo třech letech.

XOS 12

Smartphone běží na softwaru XOS 12 společnosti Infinix, vyvinutém na základě Androidu 12. Obsahuje mimo jiné dětský režim, který umožňuje ručně vybrat aplikace, ke kterým budou mít přístup nejmladší uživatelé, stejně jako režim eliminace modrého světla, velmi pohodlný režim rozdělené obrazovky a mnoho dalších funkcí.

Specifikace INFINIX ZERO ULTRA

Výkonné komponenty:

  • Procesor MediaTek Dimensity 920 6nm 5G
  • Bezrámečkový AMOLED FHD+ 6,8palcový displej s jasem 900 nitů
  • Zadní fotoaparát 200 Mpx s OIS, duálním bleskem a širokoúhlým objektivem 13 Mpx
  • Přední fotoaparát 32 Mpx s duálním bleskem
  • Paměť ROM 256GB + RAM 8GB (rozšiřitelná až na 13GB)
  • Operační systém XOS 12 založený na Androidu 12

Inovace:

  • USB-C s prvním ultrarychlým 180W nabíjením Thunder Charge na trhu
  • Dvoučlánková baterie 4500 mAh 8C

Infinix ZERO ULTRA – Design

ZERO ULTRA, stejně jako ostatní smartphony Infinix, byl navržen s důrazem na osobitý design. Je k dispozici ve stříbřitě bílé (Coslight Silver) barevné verzi. Vzhled chytrých telefonů Infinix je inspirován vesmírem, a proto značka navázala partnerství s Královskou astronomickou observatoří v Greenwichi, která také hostila světovou premiéru prvního modelu řady ZERO. Partnerství zahrnuje mimo jiné workshopy popularizující astronomii a dar pro hvězdářský dalekohled Annie Maunder, který umožňuje fotografování vesmíru.

Doporučená cena smartphonu Infinix ZERO ULTRA je 15 299 Kč pro český trh a 629 EUR pro Slovensko.