Domácí kreativci měli během nekonečných lockdownů žně, protože situace přímo vybízela ke kutilství a experimentování s moderními technologiemi. Dnes navíc není problém mít doma výkonnou 3D tiskárnu nebo třeba laserovou gravírovačku. Ceny navíc klesají ve všech kategoriích a dnes už tak ani nemusíte prodat ledvinu k zajištění peněz na financování svých hobby. Dnes potěšíme právě všechny podobně zaměřené jedince, protože pro vás máme akci na skvělou laserovou gravírovačku Ortur Laser Master 2 S2.

KDO JSOU ŠIKULOVÉ ORTUR ?

Ortur Laser Master 2 S2

Značku Ortur asi v našich končinách jen tak někdo znáte nebude. Takže určitě neublíží se na tyto čínské experty podívat blíže. Společnost byla založena v roce 2018 skupinkou mladých nadšených inženýrů. A jen za pár let se vypracovali na špičku v oboru. Jejich hlavním zaměřením je právě laserové gravírovaní, ale nebojí se ani produkce zajímavých 3D tiskáren. Jejich mottem je pak „Imagine It, Design It, Make It!“, tedy inspirativní Představ si, Naplánuj a Vyrob.

ORTUR LASER MASTER 2 S2 V PLNÉ KRÁSE

Ale zpět k samotné gravírovačce Ortur Laser Master 2 S2. Ta je jednou z těch rychlejších na trhu, s až 5.000 mm/s nabízí skvělou rychlost. Na výběr je také hned mezi trojicí laserových modulů se širokým použitím. Jako třeba fixní precizní LU2-2 s 0.06mm přesností. Nebo si vyberte výkonnější 5.5W LU2-4 SF a LF moduly. Ty sice mají přesnost „jen“ 0.15 mm, ale zase nabídnou mnohem lepší řezací možnosti. Co třeba řezání až 12 mm dřevěné desky, nebo 10 mm akrylátu? Samozřejmostí je i podpora široké škály materiálů. Pozadu nezůstávají ani softwarové možnosti. Ať už v LaserGRBL nebo LightBurn programech na všech hlavních platformách.

A aktuálně ještě máte šanci si tuto skvělou gravírovačku pořídit za ještě lepší cenu, než je obvyklé V obchodě Sinismall se totiž na tento kousek mají slevu, díky které zaplatíte jen 4.948,- Kč z původních 5.937,- Kč za variantu s LU2-L. Varianty LU2-4 SF a LF varianty jsou pak k dostání za 7,422,- Kč.  No a bay toho nebylo málo, máme pro vás slevový kupón ve tvaru Ortur40, který cenu poníží o ekvivalent 40 dolarů. A ještě dostanete vánoční soubory zdarma. Samozřejmostí je doprava zdarma. Pokud tedy patříte k nadšeným kutilům, tak si tuto akci nenechte ujít.