Řadu produktů pro chytrou domácnost pod značkou Tesla doplnil ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater, který zajistí tepelný komfort v každé domácnosti. Chytrý ohřívač používá moderní metodu, která je navíc i úsporná. Čas a délku ohřevu si uživatel navolí v aplikaci Tesla Smart ale také ručně na fyzickém panelu. Díky světelnému lemování vzduchového výstupu lze nastavit barvu osvětlení i dle aktuální nálady.  

Ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 poskytuje pomocí vysokorychlostního motoru dva stupně ohřevu a režim ventilace. Ohřívač dokáže pokoj vyhřát na požadovanou teplotu, a to bez jakýkoliv dalších zásahů. Automaticky teplotu udržuje díky moderní metodě ohřevu PTC, která je efektivní, úsporná a bezpečná. Model je určen pro vnitřní užití a skvěle doplní centrální vytápění, nebo místnosti kam se teplo nedostane. Díky ohřívači lze i mimo topnou sezónu vyhřát požadovanou místnost v době nepřítomnosti, stačí pouze navolit čas ohřevu manuálně nebo v aplikaci.

Tesla Smart Heater – Vyhřeje i zafouká

Tesla Smart Heater

V přední části přístroje je ovládací panel, kterým lze ohřívač ovládat. Hlavní tlačítko MODE přepíná mezi třemi dostupnými režimy, kterými jsou Ventilátor, Nízký ohřev a Vysoký ohřev. Časové rozmezí, které se pohybuje od jedná do dvanácti hodin, lze nastavit použitím tlačítka Timer. Na ohřívači lze také aktivovat rotaci horní části s ventilátorem v úhlu 60°, tím se teplý vzduch rovnoměrně rozvíří po pokoji.

Ohřívač není nutné ovládat pouze fyzickým panelem. Veškeré funkce, včetně ovládání a možnosti automatizace a integrace do chytrého ekosystému, nabízí aplikace Tesla Smart, která je kompletně v českém jazyce. Nevyhazujte drahocenné teplo z okna. Přes aplikaci lze odkudkoli nastavit požadovanou teplotu v domácnosti, ale také mít dokonalý přehled o spotřebě energie, což umožní vytápět úsporně a hospodárně. Ohřívač lze také ovládat i pomocí hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.

Bezpečnost především

Tesla Smart Heater

Chytrý ohřívač Tesla Smart Heater HTR300 disponuje řadou bezpečnostních prvků, které okamžitě deaktivují přístroj v případě problému. Mezi tyto prvky se řadí ochrana proti nechtěnému překlopení ohřívače nebo ochrana proti přehřátí topného tělesa. Takže při vytápění v noci bude použití ohřívače bezpečné.

Ani v přítomnosti domácích mazlíčků, kteří si rádi hrají s novými přírůstky v domácnosti, se není třeba bát umístit ohřívač na podlahu místnosti. Tesla Smart Heater HTR300 disponuje řadou bezpečnostních prvků, které okamžitě deaktivují přístroj v případě problému. Mezi tyto prvky se řadí ochrana proti nechtěnému překlopení i přehřátí topného tělesa.

Chytrý ekosystém s designovým osvětlením

Díky štíhlému a futuristickému designu ohřívač skvěle zapadne do jakékoliv místnosti ať už na chatu, do kanceláře nebo jako doplňkové topné těleso. Pomocí světelného panelu umístěného zevnitř vzduchového výstupu lze opakovaným stiskem tlačítka Light měnit barvu dekorativního osvětlení. Vybrat si lze mezi modrou, zelenou, fialovou a bílou barvou.

Tesla Smart Heater – Technické specifikace

Funkce Ohřev vzduchu, Ochrana proti překlopení, Ochrana proti přehřátí, Osvětlení, Rotace ventilátoru
Příkon 2000 W
ZPŮSOB OHŘEVU PTC
Napájení 220-240 V/50-60 Hz
Délka kabelu 1,5 m
Hladina hluku 53 dB
APLIKACE Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
ROZMĚRY a hmotnost 230 × 230 × 700 mm, 3,9 kg
Doporučená cena 3 999 Kč

Chytrý ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater lze zakoupit u vybraných partnerů, a to za doporučenou cenu 3 999 Kč.