Obří slevová akce 11. listopadu je sice ještě daleko, ale pro miliony nakupujících po celém světě není příliš brzy začít plánovat, na co se vrhnou při největším online výprodeji. 11. 11. se koná výprodej Singles’ Day – známý také jako “11.11”. Pokud hledáte způsob, jak zvýšit svou produktivitu na vyšší úroveň, je pro vás platforma Microsoft Office tím pravým pomocníkem. Jedná se o přední softwarové řešení pro vaše e-maily, tabulky a mnoho dalšího. A po zavedení systému Windows 11 do této kombinace je nyní vykonávání úkolů na počítači ještě snazší než kdykoli předtím. A právě akce Godeal24 Double 11 nabízí nejlevnější výprodej 11.11 na produkty Microsoft, takže můžete zvýšit svou produktivitu a využívat výhod oficiálních a originálních Windows.

Jedná se o obrovskou akci s obrovskými slevami na veškerý oblíbený počítačový software. Například nejoblíbenější Windows 10 Pro je nyní jen za 7,42 USD. A pokud si koupíte více kusů, je pro vás nachystána ještě výhodnější cena! Pokud chcete přejít na nejnovější Windows 11 Pro, můžete si právě teď pořídit originální a bezpečnou verzi Windows 11 Pro za pouhých 11,11 USD. Jedná se o nejnovější operační systém společnosti Microsoft. Od svého uvedení na trh jej Microsoft neustále vylepšuje a zdokonaluje, aby uživatelům poskytoval ještě lepší zážitek. A pokud potřebujete nakoupit operační systém Windows a kancelářský balík MS Office ve velkém, podívejte se na akci “Business Wholesale“, kde ušetříte ještě více.

Originální MS Office 2021 od 13.22€

Godeal24 Double 11 – Windows 10 a Windows 11 Home za nejlepší cenu: od 6.11€ za PC

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE 2021 (KUPÓN „SGO62“)

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Další 

DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Více nástrojů>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.