Přední světová značka odolných telefonů Doogee se rozhodla vydat novým směrem. Dnes, tedy 1. listopadu, celosvětově uvedla na trh Doogee T10 – první tablet společnosti, čímž položila nezbytný základ pro svůj vstup do odvětví tabletů.

Díky 7,5mm ultratenkému a elegantnímu vzhledu představuje tablet T10 zajímavý debut. Sebevědomí mu částečně dodává použitý materiál z letecké hliníkové slitiny. Ten mu propůjčuje lehké tělo, a slušný 10,1palcový FHD+ FullView displej. Velký a přehledný displej nabízí více než vizuální požitek. Je certifikován institutem TÜV Rheinland a přináší ochranu pro vaše oči. Také zbavuje vás únavy očí, i když se na displej díváte třeba celý den. Doogee T10 je vybaven režimem pro pohodlí očí, tmavým režimem a režimem spánku. Můžete jej tedy používat kdykoli, aniž by vaše oči jakkoli rušil. K většímu překvapení podporuje Doogee T10 Google Widevine L1 streamování ve vysokém rozlišení 1080P. Samozřejmostí jsou služby jako je Netflix, Hulu, atd. a nabízí tak spoustu filmových vizuálních zážitků. V kombinaci s technologií a estetikou je Doogee T10 navržen ve třech barvách. Jako vždy v podobě lingvistických zajímavostí: vesmírně šedá, neptunově modrá a měsíčně stříbrná.

Doogee T10

Specifikace Doogee T10

Investice do inteligentního vzhledu Doogee T10 nesnižuje jeho výkon a efektivitu. Osmijádrový procesor Unisoc T606 doplňuje 7GB operační paměti vycházející z původních rychlých 8 GB. Úložiště o kapacitě 128 GB s možností rozšíření až na 1 TB splní vaše nároky na velké objemy souborů, hudby, videí a fotografií. Velká baterie s kapacitou 8300 mAh přichází s 18W rychlonabíjením. Slibuje také solidní výdrž a snadnější dobíjení. Kromě toho má Doogee T10 podporu režimu 2-In-1 a režim rozdělené obrazovky pro ty, kteří na tabletu také i pracují. Tomu nahrává i to, že k T10 můžete připojit klávesnice a/nebo stylusu a T10 stane vaším produktivním kancelářským počítačem. Pokud vás nebaví přepínat z jedné aplikace do druhé, T10 nabízí funkci rozdělení obrazovky. Ta umožňuje dvojí práci na jedné obrazovce.

Doogee T10

Mezi další vlastnosti tohoto tabletu patří 13MP širokoúhlý zadní fotoaparát, duální stereofonní reproduktor, univerzální rozhraní USB-C, dvoupásmová Wi-Fi 2,4G a 5G a operační systém Android 12…

Tablet Doogee T10 byl oficiálně uveden na trh dnes 1. listopadu v obchodech Doogee AliExpress Store a DoogeeMall (oficiální eshop Doogee) se zajímavou premiérovou cenou 119 USD. Takže pokud někdo uvažuje o pořízení tabletu, má další kousek ke zvažování.