Segment chytrých hodinek je neskutečně obsáhlý a zahrnuje stovky a stovky různých modelů, od levnějších až po ty ultra-drahé. My se dnes podíváme na jedny z nejlevnějších chytrých hodinek, u kterých ale nebyla nižší ceně obětována funkčnost ani zpracování. Aktuálně je totiž model DM50 v bleskových prodejích na eshopu Cafago za skvělou cenu.

Hodinky DM50 dostaly do vínku tradiční design. Mají kruhový ciferník a na první pohled vypadají jako zcela klasický model. Pyšní se bytelnou konstrukcí, jenž je vyrobena ze slitiny zinku a neschází jim ani zvýšená odolnost. Výrobce vsadil na certifikaci IP68, takže jsou zcela odolné proti prachu a nerozhází je ani voda. Zkrátka hodinky do každého počasí.

Specifikace chytrých hodinek

  • Displej: AMOLED, 1,43 palce, 466 × 466 pixelů
  • materiál: slitina zinku + plast
  • Certifikace: IP68
  • Monitoring: srdeční tep, krevní tlak, okysličení krve, spánek
  • Cvičební režimy: ano
  • Propojení s telefonem: Bluetooth 5.0
  • Volání a notifikace z telefonu: ano
  • Baterie: 400 mAh

I když jsou tyto hodinky levné, nabízí monitorování všech základních zdravotních prvků, tedy tepu, okysličení krve, tlaku a umí také sledovat spánek. Pochopitelně zvládají i měřit kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a nabízí několik režimů cvičení. Dále obsahují množství různých typů ciferníků a samotný displej se pyšní vysokou jemností čítající 326 ppi.

O propojení s telefonem se stará Bluetooth 5.0. Na hodinkách se zobrazují notifikace příchozích událostí a provádět hovory. A samozřejmě i ovládat přehrávání hudby. A špatně rozhodně nevypadá ani výdrž na baterii o kapacitě 400 mAh, která by se, při standardním používání, měla pohybovat až okolo 12 dnů.

DM50

DM50 ve Flash sale

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek jménem DM50 s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak 37,99 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože jsou hodinky skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A cena platí do konce listopadu.