Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny zajímavých modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil hodně povedený model DAJA DJ6. Cena je ke všemu velmi zajímavá, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si neudělat radost…

Laserová gravírovačka DAJA DJ6 je navíc poměrně kompaktní, takže opravdu nezabere moc místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše již připraveno. Slušný 3W laser je u gravírovaček dostačující. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba dřevěné desky nebo akrylát. Laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je menších 80 x 80 mm, ale zase vám to kompenzuje cena. Potěšující zprávou je i podpora všemožných softwarů a operačních systémů. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Dále podporuje formáty jako je JPG, SVG, G-code, BMP a další.

DAJA DJ6

DAJA DJ6 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

V aktuální akci na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky DAJA DJ6 s výrazným cenovým škrtem. Musíte k němu využít slevový kupón v podobě CC6591. Výsledná finální cena je tak 119,99 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem není vůnec špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A akce platí do konce listopadu. Tak kreativitě zdar!