Značku Ortur asi není nutné všem příznivcům ozdobného rytí, neboli gravírování, příliš představovat. Za poměrně krátkou dobu své existenci si stihli vydobýt na trhu dobré jméno a uvelebili se ve špičce oboru. I na našich stránkách už jsme pár jejich kousků mohli představit a dnes si můžeme přidat další. Jde o vylepšenou verze již existujícího výborného modelu a ještě něco přidá navrch. Ortur Laser Master 2 Pro S2 je parádní laserová gravírovačka pro náročné a ve výbavě nedělá kompromisy. A ke všemu k ní máme slevový kupón z eshopu Cafago.

Ortur Laser Master 2 Pro S2 je pro začátek pořádný sprinter. Rychlost rytí je totiž až 10.000 mm/min, což je někdy až trojnásobek konkurence. Nová 32-bitová deska a Ortur laster firmware 1.8 jsou pak zárukou stability a pokročilých možností. Gravírovačka je navíc extrémně bezpečná s pětistupňovou ochranou, včetně automatického vypnutí při posunu nebo třeba detekci kouře. Laserový modul je navíc krytý ochranným filtrem, který zachytí až 98 % škodlivého UV záření.

Ortur Laser 2 PRO S2

Ortur Laser 2 PRO S2 v akci za parádní cenu

High-end modely samozřejmě něco stojí, ale v případě gravírovačky s označením Master 2 Pro S2 jde určitě o skvělou investici. V aktuální akci na e-shopu Cafago je totiž tento kousek značky Ortur s výrazným cenovým škrtem. Musíte k němu využít slevový kupón v podobě CCLM2P. Výsledná finální cena je tak 313,25 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A akce platí do konce listopadu. Tak gravírování zdar!