Na internetu se objevily specifikace smartphonu Sony Xperia Ace 4. A to ještě před jeho celosvětovým uvedením na trh. Toho se dočkáme v příštím roce.

Pro ty, kteří nevědí, Sony se může pochlubit působivou řadou kompaktních smartphonů označovaných jako řada Sony Xperia Ace. Nyní to vypadá, že na trh brzy zamíří zcela nový smartphone řady Sony Xperia Ace. Tento model, nepřekvapivě, ponese přídomek Sony Xperia Ace IV. Nové informace naznačují, že zařízení bude oficiálně uvedeno v Japonsku s jiným názvem.

SPECIFIKACE TELEFONU SONY XPERIA ACE 4

Společnost Sony bohužel mlčí o podrobnostech svého dalšího kompaktního smartphonu. Přesto zpráva serveru SumahoDigest prozradila některé klíčové detaily o připravovaném telefonu. Předně zpráva naznačuje, že Xperia Ace 4 dostane do vínku 5,5-palcový OLED displej. Tento zobrazovací panel navíc nabídne rozlišení FHD+ (2520 x 1080 pixelů).

Obrazovka telefonu bude údajně podporovat také poměr stran 21:9. Pokud se tyto spekulace potvrdí, přinese Ace 4 výrazný upgrade oproti svému předchůdci Ace III. Připomeňme, že Xperia Ace III má 5,5-palcový LCD panel s rozlišením HD+. Pod kapotou modelu Xperia Ace 4 najdeme čipset Snapdragon 4 Gen 1.

Xperia Ace III pohání CPU Snapdragon 480. Čipset SD 4 Gen 1 tedy přinese působivé 15procentní zlepšení výkonu procesoru. Rovněž nabídne 10procentní nárůst výkonu GPU. Co se týče pamětí, smartphone dostane 6 GB RAM a 128GB interního úložiště.

Xperia Ace 4 pak dostane baterii o kapacitě 4 500 mAh s podporou 18W rychlého nabíjení.