Je tu další neděle, která je vždy dobrým důvodem pro odpočinek před pracovním týdnem. Ať už se věnujete odpočinku aktivnímu a vydali jste se na procházku do přírody, nebo jen tak lehce doma lenošíte, můžete se podívat i na to, co jsme našli v nabídce čínských e-shopů. Jsou tu opět Vychytávky z Číny a s nimi i tři tipy na levné gadgety.

V minulém dílu rubriky Vychytávky z Číny jsme vám nabídli tři gadgety z ekosystému společnosti Xiaomi a dnes si pro změnu dáme směsici různých produktů. Ale jako vždy se zaměříme na věci praktické a pokud možno i cenově dostupné. Takže pojďme rovnou na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Praktický doplněk toalety

Kam s ním? I takto bychom mohli začít popis prvního produktu. Jde totiž o designově povedený a velmi praktický zásobník na toaletní papír, vlhčené ubrousky a další toaletní propriety. Na horní části krabice, nebo chcete-li boxu, je odkládací prostor na telefon, osvěžovač vzduchu, nebo na další drobnosti. Box je vodě odolný a velmi jednoduše jej připevníme na stěnu. Cena boxu v akci na Aliexpress je příznivá a začíná na 14,90 dolaru.

Chytrý dveřní zámek

Chytrá domácnost je termín, který se v poslední době skloňuje snad ve všech pádech. A pokles cen jednotlivých prvků k výstavbě vlastního systému chytré domácnosti jednoznačně napomohl vzestupu popularity. Součástí chytré domácnosti je třeba i dveřní zámek, který je kompletním řešením pro zabezpečení dveří a nabízí hned šest možností odemčení, od otisku prstu přes sken obličeje, číselný kód, IC kartu, fyzický klíč až po aplikaci. Součástí zámku je i kamera na vnější straně a malý displej na straně vnitřní. Je ale pravda, že cena tohoto chytrého zámku je poněkud vyšší a i ve slevě začíná na 165,53 dolaru.

Přenosná svítilna Philips

Poslední položkou na seznamu dnešních tipů je přenosná svítilna společnosti Philips. Svítilna je poměrně malá, ale s velmi účinným LED světlem s maximální svítivostí až 300 lumenů a třemi režimy svícení. Světelný paprsek dosvítí do vzdálenosti až 80 metrů. Svítilnu lze dobíjet přes USB-C port a její baterie má kapacitu 2200 mAh. Výdrž na jedno nabití je až 150 minut a výrobce přidal i odolnost podle certifikace IP55. Cena svítilny ve slevě je 42,34 dolaru.