Taky už vás štve kolik času Vám zabere úklid domácnosti? Napadlo Vás, že byste se mohli podívat po rozumnějším řešení? Tak v tom případě jste zde správně, protože se podíváme, jak bychom mohli předat část dřiny strojům. A co naše stará dobrá ruční práce, řeknou si někteří, ale nebudeme je poslouchat. Místo toho se podíváme do eshopu Cafago, kde je právě v bleskových prodejích robotický vysavač LIECTROUX C30B Automatic Robot Vacuum Cleaner za zvýhodněnou cenu.

Vysavač LIECTROUX C30B je vybaven tichým bezkartáčovým motorem se silným sacím výkonem až 5000 Pa. Využívá také řadu různých senzorů, díky kterým dokáže jezdit po celém domě a dokonale určí nejen svou polohu, ale také umístění nábytku. Na výběr máte řadu režimů, od pohotovostního až po vyčištění konkrétního místa. Robot je také vhodný pro vytírání, a to díky přítomné nádrži na vodu.

LIECTROUX C30B

Robot Liectroux C30B má dokonce i svou vlastní mobilní aplikaci, kde můžete ovlivnit řadu nastavení, vidět jeho trasu vysávání a tak podobně. Samozřejmostí je i hlasové ovládání skrze Google Asistenta nebo Alexu.

LIECTROUX C30B v bleskových prodejích

Tento robotický vysavač ocení především ti, kteří již mají dost marných procházek po bytě s hadicí nasávající vzduch. V nedávném průzkumu se dokonce vysávání umístilo na předních příčkách nejnudnějších činností. A my se díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou tohoto robotického vysavače jen na 174,69 euro. A to je výborná nabídka. Navíc s dopravou z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Akce platí do konce října.