Známý tipster odhalil kompletní specifikace smartphonu iQOO 11 Pro, ještě před jeho blížícím se uvedením na trh. Jak tušíme, výrobce iQOO je těsně před představením svého dalšího vlajkového smartphonu řady iQOO 11. Očekává se, že společnost představí nový smartphone řady iQOO 11 již příští měsíc.

Připomeňme, že společnost iQOO neuvedla řadu iQOO 10 na trh mimo Čínu. Objevují se však zprávy, že řada iQOO 11 bude uvedena na trh nejen v Číně, ale podívá se i na jiné trhy. Očekává se Indie a kdo bude další, je zatím ve hvězdách.

Řada 11 by tak měla obsahovat dvě varianty. Jedná se o modely iQOO 11 a iQOO 11 Pro. Model Pro byl v poslední době předmětem mnoha úniků. Minulý měsíc se například na internetu objevily podrobnosti o displeji tohoto telefonu.

iQOO 11 PRO

iQOO 11 PRO kompletní specifikace

Nyní spolehlivý tipster Yogesh Brar nyní odhalil kompletní specifikace smartphonu iQOO 11 Pro. Podle Yogeshe bude mít iQOO 11 Pro 6,78palcový LTPO AMOLED displej s rozlišením 2k.

Kromě toho displej přijde s obnovovací frekvencí 120 Hz. Čínský leaker Bald Panda však tvrdí, že model 11 Pro nabídne obnovovací frekvenci údajně až 144 Hz. Pokud se tato spekulace ukáže jako pravdivá, bude 11 Pro prvním telefonem od iQOO, který tak učiní. Pod kapotou telefonu najdeme nacházet čipset Snapdragon 8 Gen 2.

Kromě toho přijde model 11 Pro s 12 GB paměti RAM. Zařízení by také mohlo nabídnout vydatné úložiště o kapacitě až 512 GB. O napájení celého systému se postará baterie s kapacitou 4 700 mAh. Tato slušná baterie bude podporovat 200W rychlé nabíjení a 50W bezdrátové nabíjení. Stejně tak se zřejmě dočkáme ve výbavě i ultrazvukové čtečky otisků prstů. V telefonu poběží Android 13 s operačním systémem Origin OS nad sebou.

Co se týče fotoaparátů, iQOO 11 Pro dostane do vínku 50Mpx primární snímač na zadní straně. Kromě toho pravděpodobně dostane i 50MP ultraširokoúhlý objektiv. Ty by měl doplnit i 14,6MP snímač s teleobjektivem. Na přední straně pak najdeme 32MP selfie kameru.