Jak upgradovat počítač za nejnižší cenu? Kromě koupě zcela nového počítače se můžete rozhodnout také pro upgrade softwaru, který vám umožní vylepšit konfiguraci počítače. Pokud stále používáte starou verzi Windows 7 nebo MS Office 2013, můžete si v halloweenském výprodeji na Godeal24 koupit nejnovější OS Windows a MS Office a získat originální software Microsoft za nejnižší cenu!

Získejte originální operační systém Windows a kancelářský balík Microsoft Office za nejlepší cenu

Toto je zajímavá příležitost koupit si originální klíče Windows a Office za dobré ceny. Godeal24 vykupuje klíče ve velkém od společností, které je již nepotřebují. Godeal24 před prodejem ověřuje, zda jsou všechny zakoupené licence platné. Na druhou stranu Godeal24 nemá žádné fyzické kanceláře ani sklady. Můžete si tedy koupit licenci Windows 10 nebo Microsoft Office za velmi příznivou cenu. Právě teď ji můžete získat za 25,61 € v halloweenském výprodeji společnosti Godeal24. Při nákupu více klíčů si nyní můžete pořídit originální doživotní verzi Office 2021 Pro již za 13,32 €.

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE 2021 OD 13.32€ (KUPÓN „SGO62“)

Zapomenout ale nesmíme ani na zlevněné nabídky operačního systému. Microsoft plánuje ukončit softwarovou podporu Windows 10 21H1 už 13. prosince letošního roku, takže aktualizace bude z bezpečnostních důvodů nutná. Ať už na Windows 10 21H2 nebo nové Windows 11. A vše je samozřejmě k mání za velmi lákavé ceny.

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

DALŠÍ VERZE A BALÍKY: 62% SLEVA S KUPÓNEM “SGO62″

Pro firmy: Windows OS a Microsoft Office

DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Nástroje pro MAC

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.