Společnost realme 19. října oficiálně představí  nejnovější přírůstek do své řady C – realme C33. Telefon  přichází se silným výkonem a inspiruje se kovovým pravoúhlým designem. Realme C33 se zaměřuje na elegantní, prémiový a estetický vzhled se zajímavým fotoaparátem s rozlišením 50 MPx, který zároveň splní každodenní potřeby svých uživatelů, podpořené baterií s kapacitou 5 000 mAh.

Nový model C33 přichází s novým designem Boundless Sea, který je tenký pouhých 8,3 mm a spojuje vizuální zážitek s pohodlným pocitem. 2D kompozitní materiály vyrobené z PC a PMMA s vysokou propustností světla, přináší navíc průsvitný světelný efekt.  Zároveň je tento materiál odolný a nedá se snadno deformovat. Zadní strana telefonu  má pravoúhlý rámeček a jednobarevný zadní  kryt. To vše přináší nezapomenutelný zážitek z těla smartphonu.

realme C33 bude mít 50Mpx fotoaparát se softwarovými výhodami

CHDR umožňuje modelu C33 pořizovat na fotografiích jasnější detaily a tím možnost  vytvořit dokonalé fotografie. Díky funkci “Optimalizované scény” v protisvětle a přeexponované oblasti poskytuje realme C33 jasnější a prokreslenější snímky a také ostřejší světlé oblasti.

Díky technologii vylepšeného potlačení světelných bodů zachytí uživatelé s realme C33 více detailů ve světlých oblastech, zatímco vysoký dynamický rozsah přináší lepší dynamiku snímků.

realme C33

Realme C33 také poskytuje více fotografických funkcí. Ty mohou milovníci fotografování využívat při své tvorbě:  50MPx, Krása, Filtr, HDR, Panoramatický pohled, Portrét, Časosběr, Expert, Super noc atd. Funkce nahrávání videa poskytuje nahrávání videa v rozlišení 1080p/30 snímků za sekundu.

Navrženo se stylem

Fotoaparát C33 se zcela novým designem využívá proces unicover, který vytváří bezproblémový design “vše v jednom”. Díky modulu zadního fotoaparátu, který splývá se zadním šasi, byl model C33 vytvořen s využitím detailů na úrovni mikronů, aby vznikl dynamický vizuální efekt vytvářející světelné sloupy v zadním materiálu. Překrytý třpytivou pískovou kompozitní texturou vytváří C33 efekt “vodního toku”, který se třpytí v různých úhlech světla.

Model C33 bude k dispozici  jedinečných barvách, Sandy Gold a Night Sea, a je ultra tenký se svými 8,3mm.

Dlouhá výdrž

C33 dostal do vínku procesor Unisoc T612 a baterií s kapacitou 5000 mAh, která poskytuje silný celodenní výkon. Díky výkonné osmijádrové architektuře dosahuje procesor Unisoc T612 v benchmarku AnTuTu skóre 221 253 bodů. Díky této nové čipové sadě podporuje realme C33 hraní špičkových her a prémiovou zábavu.

 

realme C33 – Cena je to hlavní

Model C33 je pokračováním obnovené strategie společnosti realme přinášet uživatelům cenově dostupné chytré telefony. Ale s moderním designem a technologickými inovacemi, které předčí svou cenou.

V rámci svého slibu, kdy společnost poskytuje dostupné technologie za dostupnou cenu, co největšímu počtu lidí, vyplňuje model C33 mezeru na trhu základních smartphonů bez kompromisů v oblasti uživatelského zážitku. Po uvedení modelů C31 a C35 se jedná o třetí díl řady C, která společně nabízí kompletní řadu chytrých telefonů pro potřeby každého uživatele.