Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil hodně luxusní model Two Trees TS2. Cena je vyšší, ale jedná se o high end, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si neudělat radost…

Laserová gravírovačka Two Trees TS2 je navíc poměrně kompaktní, takže opravdu nezabere moc místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu mega silný 10W laser se jen tak u gravírovaček nevidí. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba dřevěné desky nebo akrylát. Laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 450 x 450 mm. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, Benbox, GrblController nebo LighFire a další. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Dále podporuje formáty jako je JPG, SVG, G-code, BMP a další.

TWO TREES TS2

TWO TREES TS2 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

V aktuální akci na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky Two Trees TS2 s výrazným cenovým škrtem. Musíte k němu využít slevový kupón v podobě CC6541. Výsledná finální cena je tak 499,99 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A akce platí do konce října. Tak kreativitě zdar!