Globální technologický brand HONOR dnes oficiálně spouští prodej novinky, praktického chytrého telefonu HONOR X6. Těšit se můžete na bohatou výbavu včetně 50MPx trojitého fotoaparátu nebo celodenní výdrže baterie za skvělou cenovku, pouhých 4 490 Kč.

HONOR X6 se může pochlubit velkou kapacitou baterie 5000 mAh, trojicí fotoaparátů, kde nechybí 50MPx širokoúhlý hlavní kamera a 2Mpx makro a 2Mpx hloubkový senzor. 4 GB RAM + 64 GB ROM velké úložiště je možné rozšířit o kapacitu MicroSD karty s velikostí až 1 TB.

HONOR X6 – Baterka, která vydrží celý den

5000mAh baterie stačí bez problémů na 17 hodin přehrávání videí nebo filmů online, 18 hodin brouzdání po sociálních sítích nebo 31 hodin přehrávání hudby. Na jedno nabití se tak můžete spolehnout na výdrž po celý den.

HONOR X6

Trojitý systém fotoaparátů pro ty nejkrásnější momenty

HONOR X6 má ve výbavě hned 3 fotoaparáty, hlavní 50Mpx, 2Mpx makro fotoaparátu a 2Mpx hloubkového senzoru. Tato dokonale sehraná kombinace se postará o kvalitní snímky kdykoli a kdekoli.

HONOR X6

FullView displej s režimem pro ochranu očí

6,5“ HONOR FullView displej se postará o skvělý zážitek při sledování filmů nebo jakékohokoli jiného obsahu. Minimální zátěž očí zaručí režim pro větší komfort očí nebo tzv. tmavý režim. Díky režimu eBook se můžete také snadno přepnout do režimu pro čtení elektronických knih. Sledování filmů, videí nebo jakéhokoli dalšího obsahu je plně komfortní i na přímém slunečním světle nebo naopak při horším osvětlení.

HONOR X6

HONOR X6 – Super komfortní uživatelský zážitek a velké úložiště

Kapacitu 64GB úložiště je možné rozšířit o MicroSD kartu až do 1 TB. Nemusíte se tak bát, že nebudete mít místo na fotky nebo oblíbené aplikace.

HONOR X6 běží na uživatelském rozhraní HONOR Magic UI 6.1 postaveném na operačním systému Android 12. Díky HONOR Share si užijete rychlý a velmi jednoduchý přesun souborů a fotek mezi notebookem nebo mobilním telefonem HONOR. Funkce Efficient Smart Desktop navíc umí přizpůsobit widgety na domovské obrazovce a mít rychlý přístup k notifikacím, aniž byste museli aplikace otevřít.

Víc informací o novince HONOR X6 najdete na oficiálním webu.