K nedělnímu odpoledni už hezky dlouho neodmyslitelně patří návštěva čínských e-shopů. V nich vybíráme tři produkty čínské provenience, které pak představíme v naší pravidelné rubrice Vychytávky z Číny. Ne jinak tomu bude i dnes. Tři dnešní tipy na praktické gadgety ve slevových akcích jsou tu.

Jestliže jsme si v minulém dílu rubriky Vychytávky z Číny dali směsici různorodých produktů, dnes se zaměříme na produkty z ekosystému společnosti Xiaomi. A protože dobře víme, že v portfoliu společnosti najdeme snad opravdu všechno, dnešní tipy jsou opravdu pestré. A to i přesto, že jsme vybírali ve slevových akcích.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Jednoduchá manikúra od Xiaomi

Upravené ruce a nehty už dávno nejsou jen doménou žen. Jsou dnes i dobrou vizitkou mužů. A samozřejmě nesmíme zapomínat ani na děti. Za dobře udělanou manikúrou už nechodíme jen k odborníkům, můžeme si nehty upravit i v pohodlí domova. Právě pro tyto účely je tu elektronický zastřihovač nehtů společnosti Xiaomi. Jde o malou kruhovou krabičku, kdy v jedné části najdeme malý otvor, ve kterém leží bruska s vysokým točivým momentem. Díky tomu lze upravit různě dlouhé, tvrdé a silné nehty. Rychlost brusky má dva režimy a obroušené, nebo ostříhané nehty se shromažďují uvnitř krabičky. Cena domácí manikúry začíná ve slevě na e-shopu Aliexpress na 15,72 dolaru.

Xiaomi pouzdro na kreditní karty

Máte pořádnou sbírku kreditek a už se vám nevejdou do peněženky a nosíte je po kapsách? Snadnou pomoc nabízí společnost Xiaomi v podobě tenkého a dobře skladného pouzdra. Má jednoduchý unisex design, takže se hodí jak pro muže, tak i pro ženy. V pouzdru najdeme zásobník na pět kreditních karet, ale lze sem uložit i vizitky nebo ID karty. Zkrátka praktická záležitost, která není ani drahá. Ve slevě cena pouzdra začíná na 12,09 dolaru a v nabídce je poměrně dost barevných variant, takže si vybere opravdu každý.

Designový elektrický zapalovač Xiaomi

Náš poslední tip míří za kuřáky. Nezbytnou součástí kuřáckého vybavení je i zapalovač. I těch jsou na trhu hromady, ale elektrické USB zapalovače patří mezi ty, které vydrží poměrně dost dlouho. Samozřejmě je potřeba je čas od času dobíjet. Ušetřit se tak ale dá za plyn nebo benzín pro pravidelné doplňování. Jistě, klasika v podobě zapalovače Zippo je věčná, ale ani tento elektrický a designově čistý zapalovač s logem Xiaomi jistě neurazí. Jeho cena ve slevě navíc začíná na 2,30 dolaru a v nabídce najdeme několik barevných variant.