V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti ! Podobný slogan ani není daleko od pravdy, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme v akci i dnes a samozřejmě v bleskových prodejích a doručením z evropského skladu e-shopu Cafago. A Artillery Sidewinder X2 určitě za pozornost stojí.

Jedná se totiž o 3D tiskárnu, která nadchne i úplné začátečníky. Ač sebou nese označení DIY, její sestavení je otázkou pouhých pár minut. Navíc disponuje i velkou tiskovou plochou 300 x 300 x 400 mm a solidní rychlostí až 150 mm/s. Samozřejmostí je i vyhřívaná deska k lepšímu odstranění hotového produktu a výborné kovové zpracování. Ovládání je také velmi jednoduché a naprosto intuitivní díky dotykovému displeji s ikonkami. Podporována je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

Artillery Sidewinder X2

Artillery Sidewinder X2 v bleskovém prodeji

Takže ji ocení nejen začátečníci, ale i pořádně pokročilí hobby nadšenci. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky probníhající akci a bleskovému prodeji se dostaneme s cenou jen na 279,99 euro, což je výborná nabídka. Navíc s dopravou z evropského skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Artillery Sidewinder X2 je prostě a jednoduše 3D tiskárnou pro každého. A akce platí do konce října.