Občas se stane, že se nacházíte v místě, kde je prostě slabý mobilní signál. Řešením jsou v dnešní době moderní zesilovače mobilního signálu. Zesilovač je určen pro každého, kdo z důvodu své nebo cizí bezpečnosti, potřebuje kvalitní možnost mobilní komunikace. Zároveň díky zesilovači zvýšíte, při komunikaci se zákazníky nebo telefonátů s rodinou, svůj komfort. Dnes již prostě není potřeba chodit telefonovat před dům nebo stát u otevřeného okna. A proto pro vás dnes máme v akci zesilovač mobilního signálu Tri Band Amplifier, který se nachází v bleskových prodejích na Cafago.

Zesilovač Tri Band Amplifier funguje velmi jednoduše. Umístí se v budově do místa, kde signál není či je slabý, a propojí se kabelem s venkovní anténou. Zesilovač neboli repeater signál z venkovní antény pak převezme, zesílí a dále jej vysílá kolem sebe. Instalace je velmi jednoduchá, provoz nepotřebuje žádnou údržbu. Zesilovač pak podporuje tato pásma: 900 1800 2100 GSM DCS WCDMA 2G/3G/4G.

Tri Band Amplifier

Zesilovač Tri Band Amplifier v bleskových prodejích

Je tedy jasné, že toto zařízení ocení každý, kdo se dostane do signálové nouze. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou jen na 70,99 euro, což je výborná nabídka. Navíc s dopravou zdarma z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Tri Band Amplifier je prostě ideálním společníkem do těžce přístupných končin a nejen tam. A akce platí do konce října.