Občas se stane, že se nacházíte v místě, kde je prostě kritický nedostatek zásuvek. Řešením můžou být všelijaké pokroucené prodlužovací kabely. Nebo změť na sobě naskládaných a pozapojovaných rozdvojek. Asi se všichni shodneme, že to není úplně elegantní, ani bezpečné, ani estetické řešení. A proto pro vás dnes máme v akci Multi Plug Socket Tower Extension, který se nachází v bleskových prodejích na Cafago.

A co takový Multi Plug Socket obsahuje? Najdeme zde 12 zásuvek. Dále 4 porty USB typu C a LED indikátor bezdrátového nabíjení. A aby toho nebylo málo, je zde i 1,8m napájecí kabel. Jak je z tohoto popisu zřejmé, dokážete poskytovat šťávu nejen klasickým zařízením odkázaným na klasické zásuvky, ale i dalším pomocí portů USB-C. No a kdo nemá rád kabely, tak rád využije možnosti bezdrátového nabíjení.

Multi Plug Socket Tower Extension

Celé zařízení zároveň disponuje přepěťovou ochranou a poskytuje celkový výkon 2500 W. Vypínače zase ovládají elektrické zásuvky a porty USB. Taky zde najdeme bezpečností kryty pro ochranu dětí, či snad domácích mazlíčků před každou nepoužívanou zásuvkou. Celý plášť zařízení je nehořlavý a nesmíme opomenout i elegantní design, který nikoho neurazí. Tato přenosná elektrárna je tak vhodná pro jakoukoli domácnost i kancelář.

Multi Plug Socket Tower Extension v bleskových prodejích

Je tedy jasné, že toto zařízení ocení každý, kdo se dostane do zásuvkové nouze. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji se dostaneme s cenou jen na 29,79 euro, což je výborná nabídka. Navíc s dopravou zdarma z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Multi Plug Socket Tower Extension prostě válí. Akce platí do konce října.