V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti ! Podobný slogan ani není daleko od pravdy, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme v akci i dnes a samozřejmě se slevovým kupónem a doručením zdarma z německého skladu e-shopu Cafago. A TWO TREES BLUER PLUS určitě za pozornost stojí.

Jedná se totiž o 3D tiskárnu, která nadchne každého kutila. Jedná se totiž o vylepšený model. Vyhrajete si tedy dost a užijete si zlepšené parametry tiskárny oproti běžnému modelu. Navíc disponuje i větší tiskovou plochou 300 x 300 x 400 mm a slušnou rychlostí tisku až 200 mm/s. Samozřejmostí je i vyhřívaná deska k lepšímu odstranění hotového produktu a výborné kovové zpracování. Ovládání je také velmi jednoduché a díky velkému 4.3-palcovému barevnému displeji máte vše jako na dlani. Podporována je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

TWO TREES BLUER PLUS

3D TISKÁRNA TWO TREES BLUER PLUS JEN ZA 199,99 EURO

Tuto tiskárnu ocení nejen začátečníci, ale i pořádně pokročilí hobby nadšenci. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji a slevovému kupónu CC964 se dostaneme s cenou jen na 199,99 euro, což je výborná nabídka. Navíc s dopravou zdarma z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. TTWO TREES BLUER PLUS je prostě a jednoduše 3D tiskárnou pro každého. Akce platí do konce října.