Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil výborný model Sculpfun S9. Cena je navíc poměrně ucházející, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si za podobné peníze neudělat radost…

Laserová gravírovačka Sculpfun S9 je navíc poměrně kompaktní, takže opravdu nezabere moc místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu silný 5.5W laser má svazek tenký pouze 0.06 mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba 15 mm tlusté dřevěné desky nebo 10 mm akrylát. laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 410 x 420 mm, ale díky modulárnosti zařízení se dá případně ještě rozšířit. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, LightBurn, Benbox, GrblController nebo LighFire. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Navíc se neomezuje jen na Windows, ale i Apple (LightBurn). Dále podporuje formáty jako je JPG, PNG, DXF, SVG, G-code, NC, BMP a další.

SCULPFUN S9

SCULPFUN S9 K MÁNÍ SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky Sculpfun S9 s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak velmi ucházejících 248,99 euro a kupón má podobu CCS9. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A cena platí do konce října.

Další akce – Artillery Hornet 3D printer

Noa pokud by vám to bylo málo, aktuálně na Cafago běží ještě akce na výbornou 3D tiskárnu. Jedná se o Artillery Hornet 3D printer, která by hezky doplnila výše zmíněnou gravírovačku. Slevový kupón k této tiskárně má podobu CCHOR a díky němu cena spadne na 129,99 euro. Opět i zde platí akce do konce října.