I druhý říjnový víkend je pořád poměrně teplotně přívětivý a zima je stále ještě vzdálená. Pokud se ale dnes nevypravíte na odpolední procházku, tak pro vás samozřejmě máme nějaké to rozptýlení. Tím samozřejmě myslíme naši pravidelnou víkendovou rubriku Vychytávky z Číny, bez které by víkend nikdy nebyl úplný. A už jen jeden díl nám schází do poloviny čtvrté stovky…

Minulý týden jsme se podívali na trojici zajímavých kousků metodou “každý pes jiná ves” a v tom budeme pokračovat i dnes. Na Aliexpressu jsme pro vás ale tentokrát našli opravdu extrémně levné kousky a vejdeme se dokonce pod hranici pár dolarů. To ale neznamená, že se nejedná o lákavé nabídky. Tak vzhůru na ně !

Dávkovač zubní pasty

Také nesnášíte otravné vymačkávání tuby se zubní pastou ? Potom je dnes váš šťastný den, protože i na vás mysleli čínští šikulové. A připravili pro nás automatický dávkovač zubní pasty, který jednoduše uchytíte na zeď pomocí přiloženého lepidla. Jednoduchým přítlakem kartáčkem pak dávkujete přesně pastu dle potřeby. Šikovné a jednoduché, takže vše zvládnou bez problémů i děti. Na výběr je celá řada barevných variant a vše pořídíte už od 3.88 dolarů.

Magnetické tkaničky do bot

I druhá dnešní vychytávky je jako stvořena pro nás lenošnější. Na zavazování tkaniček přece také musí existovat nějaký technologický fígl, že ? Co třeba taková malá magnetická spona, která kompletně nutnost zavazování obejde ? Jednoduché, efektní a zároveň efektivní. Samozřejmostí je i široká škála výběru barvy samotných tkaniček a několik barev magnetických kovových spon. To vše hezky v páru už za příjemných 1.96 dolarů.

Udělejte si pořádek v kabelech

Vychytávky z Číny

Na pracovním stole má samozřejmě vždy panovat organizovaný chaos, ale ten někdy přeroste únosnou míru. Nepřispívá k tomu ani stále se zvyšující počet technologických gadgetů, každý samozřejmě s vlastní nabíječkou a kabelem. Pomoci mohou organizéry kabelů značky QOOVI, kde vše jednoduše oddělíte a uvidíte. Jen si vybrat tu správnou velikost na správný počet kabelů. Vše začíná už od 1.54 dolarů, takže opravdu žádná velká investice. Vychytávky z Číny k vašim službám !