Huawei nova 10 a nova 10 Pro zaujmou zejména stylovým designem, 60Mpx předním fotoaparátem a 100W nabíjením SuperCharge.

Huawei nova 10 a nova 10 Pro – stylový design, 60Mpx přední fotoaparát a pokročilý režim SuperCharge

V rámci představovací akce uvedl HUAWEI elegantní smartphony řady nova. Nové modely smartphonů, nova 10 a nova 10 Pro zdědily ikonický design. Tedy s prstencem Star Orbit i špičkový výkon ukrytý v ultra tenkém těle. HUAWEI nova 10 Pro má jen 7,88 mm, nova 10 dokonce pouhých 6,88 mm. Co se barevného provedení týče, oba modely jsou k dispozici v odstínech Starry Silver a Starry Black. Model nova 10 k tomu ještě v třetím, jemně fialovém odstínu Provence.

Huawei nova 10

Fotografie plné ostrosti a barev

Právě tato 10. generace chytrých telefonů z řady nova potvrzuje svou přední pozici v oblasti moderních fotomobilů. Obě zařízení se mohou pochlubit působivou 60Mpx hlavní kamerou s možností ultraširokého úhlu, záběrem videa v rozlišení 4K a k tomu 8Mpx portrétní kamerou pro zachycení každého detailu. Fotoaparát rovněž podporuje dvojnásobný optický zoom a až pětinásobný digitální zoom, čímž rozšiřuje hranice lidského vnímání a přináší dokonalý zážitek z pořizování detailních snímků.

Zadní fotoaparát využívá barevné filtry RYYB z dílny společnosti HUAWEI, funkci okamžitého automatického ostření a technologii nulového zpoždění závěrky, díky čemuž doručuje dokonalé výsledky také při fotografování v prostředí se slabým osvětlením.

Huawei nova 10

Bleskurychlé nabití za pár minut

Obě zařízení mají včetně výše zmíněného 50Mpx zadního fotoaparátu celou další řadu zajímavých vlastností jako je například vysoká obnovovací frekvence obrazovky nebo možnost rychlého nabíjení. Proto také technologie SuperCharge zaznamenala s modelem nova 10 Pro vylepšení a přichází tak dokonce s podporou 100W nabíjení. Zároveň je jako první vybavena režimem Turbo. Nabití telefonu na 60 procent trvá pouhých 10 minut, přičemž plného nabití telefon dosáhne jen za 20 minut.

Huawei nova 10 a nova 10 Pro – Ceny a dostupnost

nova 10 a nova 10 Pro najdete také na oficiálním e-shopu HUAWEI. Od 6. října startuje prodej nova 10 za 13 999 Kč a nova 10 Pro za 17 999 Kč, ke kterým získáte prémiová sluchátka FreeBuds Pro 2.