Prémiový Huawei Mate 50 Pro přichází jako vůbec první smartphone HUAWEI s fotoaparátem s nastavitelnou desetistupňovou clonou.

HUAWEI Mate 50 Pro – vlajkový smartphone s průlomovým fotoaparátem a prémiovým designem

Uvedení nového chytrého telefonu Mate 50 Pro představuje desáté výročí uvedení prvního smarphonu z řady Mate. Díky řadě inovací je právem považován za zdařilé vyvrcholení celé řady a stává se vůbec nejvýkonnějším vlajkovým smartphonem v historii společnosti HUAWEI. Telefon přichází se špičkovými technologiemi, zejména pokud jde o kvalitu fotoaparátu. Mate 50 Pro je vybaven kamerou Ultra Aperture, která se může pochlubit vůbec první 10-úrovňovou nastavitelnou fyzickou clonou a všestrannými fotografickými možnostmi, jaké kdy byly na smartphonu řady Mate k dispozici. Nový vlajkový model také představuje velký krok vpřed v designu, odolnosti i výkonu.

HUAWEI Mate 50 Pro

Špičkový fotoaparát profesionální úrovně

Vlajková loď HUAWEI Mate 50 Pro se chlubí špičkovým 50Mpx fotoaparátem s ultraširokou clonou a desetistupňovým nastavením fyzické clony. Fotoaparát dostal do vínku velkou clonu f/1,4, která společně s obrazovým enginem XD Fusion Pro. Dále vysokým světelným záběrem umožňuje dokonale nastavit jas snímku včetně světelných detailů, stejně jako citlivě vyvážit chladné a teplé odstíny tak, aby fotografie vypadala jako od profesionála.

Funkce inteligentní clony dokáže automaticky přizpůsobit fotoaparát přímo na míru snímané scéně. Pokud přepnete na profesionální režim, získáte možnost nastavit hloubku ostrosti i stupeň rozostření ručně. Díky novému Mate 50 Pro tak mohou všichni nadšenci fotografování pořizovat výjimečné portréty s dokonalými detaily, texturou a efektem bokeh, podmanivé záběry krajiny a makrosnímky s ostrým popředím a přirozeně rozostřeným pozadím.

HUAWEI Mate 50 Pro

Za pozornost stojí i kvalita focení při slabém osvětlení nebo dokonce v úplné tmě. I to zvládá Mate 50 Pro na výbornou díky pokročilému nočnímu režimu. Noční režim dokáže zachytit fotografie s vysoce zřetelnými světelnými i tmavými oblastmi, a to i ve slabě osvětlených prostředích. Periskopový teleobjektiv podporuje rozsah zoomu až 200x, díky čemuž jsou scény z dalekého okolí přímo před vašima očima. Širokoúhlá makro kamera naopak dokáže zvětšit detaily a zachytit i kapky rosy s vynikající čistotou. HUAWEI Mate 50 Pro podporuje také natáčení makro videa a makro obraz v obraze pro přesné přenášení scén v pohybu.

Luxusní design na první pohled

Kromě charakteristického designu řady Mate využívá HUAWEI Mate 50 Pro vůbec poprvé zpracování „Clous de Paris“. Tato léty osvědčená povrchová úprava s reliéfem propůjčuje zařízení punc luxusního zboží. Zpracování „Clous de Paris“ je dostupné u variant se skleněným zadním krytem. A to ve dvou elegantních barvách, stříbrné a černé. Novinka mimo jiné disponuje voděodolností až do hloubky 6 metrů podle normy IP68, a snadno si tak poradí s mokrým i prašným prostředím.

HUAWEI Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro – Cena a dostupnost

Huawei Mate 50 Pro najdete mimo jiné na oficiálním e-shopu HUAWEI. Vlajkovou loď Mate 50 Pro seženete v předobjednávkové akci s Watch GT 3 46 mm již od 6. října do 31. října za 31 999 Kč.