Kancelářský balík MS Office je jedním z nejoblíbenějších softwarů společnosti Microsoft. Ať už jste student nebo podnikatel, potřebujete Office, aby vám pomohl při studiu a práci. Jak víte, existuje mnoho různých verzí sady Office. Existuje předplacená verze Microsoft 365, k jejímuž používání potřebujete předplatné, a existuje trvalá verze sady Office. U té stačí zaplatit jednorázový poplatek a můžete ji používat neustále. Dnes tady máme nabídku na Microsoft Office 2021 Pro s doživotní licencí za pouhých 25,61 €.

Nejrozšířenější jsou tyto verze: Office 2021 Home a Business, které jsou nejvhodnější pro domácnosti a malé firmy. Tedy ti, kteří potřebují využívat všechny klasické aplikace Office a e-mailového klienta Outlook. Office 2021 Home and Student je určeno pro rodiny a studenty, kteří potřebují využívat všechny základní funkce nabízené sadou Office. Office 2021 Professional je nejpoužívanější a nejpraktičtější. Její funkce jsou kompletnější a výkonnější a je cenově výhodnější volbou pro jednotlivce nebo firmy. Oficiální cena Office 2021 Pro u společnosti Microsoft je 439,99 USD, ve slevové akci Godeal24 ji můžete zakoupit za pouhých 25,61 €. Při koupi více kusů můžete zakoupit originální doživotní verzi Office 2021 Pro již za 13,32 €. Nezapomeňte použít slevový kód a získejte slevu 62 %! Nejen slevy na operační systém Windows a kancelářský balík MS Office. Ale také mnoho slev na software pro počítačové nástroje a komplexní řešení problémů s počítačovým softwarem!

62% sleva! Microsoft Office 2021 od 13.32€ (kupón “SGO62”)

Zapomenout ale nesmíme ani na zlevněné nabídky operačního systému. Microsoft plánuje ukončit softwarovou podporu Windows 10 21H1 už 13. prosince letošního roku, takže aktualizace bude z bezpečnostních důvodů nutná. Ať už na Windows 10 21H2 nebo nové Windows 11. A vše je samozřejmě k mání za velmi lákavé ceny.

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

DALŠÍ VERZE A BALÍKY: 62% SLEVA S KUPÓNEM “SGO62″

AŽ 50 % SLEVY NA DALŠÍ VERZE WINDOWS S KUPÓNEM SGO50

DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.