Společnost Huawei získala pro svou zcela novou aplikaci HUAWEI ECG, kterou disponují chytré hodinky WATCH GT 3 Pro, certifikaci CE. Spotřebitelé v Evropě, kteří používají funkci EKG na svých chytrých hodinkách HUAWEI WATCH GT 3 Pro, budou schopni provádět měření elektrokardiogramu svého srdce na lékařské úrovni. To jim umožní pohodlně sledovat jejich srdeční rytmus a proaktivně řešit jakýkoliv problém a potenciální zdravotní rizika. Díky této certifikaci CE získala aplikace HUAWEI ECG kvalifikaci pro přístup na trh 33 evropských zemí.

První chytré hodinky s certifikací CE  

Vysoce výkonný modul EKG snímače u nových hodinek byl vyvinut s cílem pomoci uživatelům získávat informace o svém zdraví. A také dokáže zachytit analýzu sinusového rytmu a fibrilaci síní uživatelů v reálném čase. Kromě mnoha dalších zdravotních problémů může tato funkce pomoci uživatelům identifikovat nepravidelné srdeční rytmy. Proces měření je snadný a pohodlný. Na dobu 30 sekund se dotknete elektrody na boku zařízení. Následně se výsledky objeví na displeji hodinek v reálném čase. A co víc, špičkové PPG senzory chytrých hodinek umožňují uživatelům screening arteriosklerózy, zatímco přizpůsobené zdravotní tipy poradí, jak mohou dále zlepšit své kardiovaskulární zdraví.

HUAWEI GT 3 Pro

HUAWEI GT 3 Pro – Sledování srdečního tepu 24/7

Nová a vylepšená technologie elektrod HUAWEI WATCH GT 3 Pro zajišťuje, že je sběr signálu elektrokardiogramu přesnější a citlivější. Tato špičková funkce EKG se sestává z monitoru srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ od HUAWEI. Dále elektrod potažených PVD na zakřiveném průhledném neokrystalickém zadním krytu. Funkce dokáže rozmístit osm fotoelektrických senzorů v prstencové formaci, zachycovat vylepšené signály a odfiltrovat rušení, aby uživatelům poskytla výsledky v reálném čase. Díky této pokročilé technologii sledování zdraví mohou uživatelé hodinek HUAWEI WATCH GT 3 Pro monitorovat svůj srdeční tep 24 hodin. Mohou tak dostávat okamžitá upozornění v reálném čase, kdykoli se jejich srdce vychýlí ze svého normálního rytmu.

Tento nově certifikovaný monitor EKG není jedinou funkcí sledování zdraví, kterou se nové chytré hodinky mohou pochlubit. Nové chytré hodinky od HUAWEI, které jsou schopny monitorovat úrovně SpO2 a jsou vybaveny monitorem srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ od Huawei, zahrnují také monitorování spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0. Jakož i neustále připravený monitor stresu a mnoho dalších funkcí, které pomohou při sledování vašeho zdravotního stavu.

Více informací k hodinkám GT 3 Pro se dozvíte na oficiálních stránkách HUAWEI.