Nedělní dopoledne znamená v našem vesmíru jen jednu jasnou věc. Ano, samozřejmě myslíme další díl naší nejstarší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny, která se nám brzy přehoupne na cestu ke čtyřem stovkám. A díky nekonečným zásobám čínské provenience gadgetů máme stále o inspiraci postaráno.

Dnešní trojice nemá společného jmenovatele jako minulý týden a raději tak zabrousíme do rozdílných kategorií produktů. Dva z nich sice patří do rodiny Xiaomi, ale společného toho mnoho nemají. Každopádně jde ve všech případech o něco extra, co by se třeba mohlo našim čtenářům líbit. Tak vzhůru na to !

Externí 4K monitor

Pokud pracujete na počítači, tak už jste asi někdy toužili po větším prostoru na monitoru. Toho lze dosáhnout nejen větší úhlopříčkou, rozlišením nebo poměrem stran, ale jednodušeji ještě použitím sekundárního monitoru. A jeden takový přenosný pro vás máme právě dnes. Jde o univerzální kompaktní kousek se 13.3″ úhlopříčkou a 4K rozlišením s HDR a 100% pokrytím sRGB barvami. Navíc se chlubí i širokou škálou portů od mini HDMI až po USB Type-C. Takže připojíte cokoliv od notebooku, přes konzoli až k telefonu. Za 118.66 dolarů jde opravdu o parádní koupi.

Zahřívací náramek od Xiaomi

Zimní měsíce už pomalu klepou na dveře a teploty se nám tak sunou níže a níže. A nejen členové něžného pohlaví se budou brzy klepat zimou při každém výletu mimo domov. Pomoci může třeba zajímavý zahřívací náramek od Xiaomi, který udrží vaše dlaně a ruce opravdu v teple. Nastavit si můžete teploty ve třech stupních (40, 45 a 50°C), jak je vám jen příjemné. Nu a s cenou jen 26.48 dolarů nejde ani o žádnou extra drahou koupi.

Levitační glóbus

Vychytávky z Číny

Posledním do dnešní party je pak hezký designový doplněk, který se bude na vašem stole opravdu vyjímat. Jde o magnetický levitační glóbus s LED podsvícením a Xiaomi s s ním opravdu vyhráli. A s rozměry 17.5 x 17.5 x 4.5 cm je vše větší než se na první pohled zdá. Oslňovat návštěvy podobnými technologickými zázraky se prostě neomrzí. Vše může být vaše jen za pouhých 24.19 dolarů a na výběr je hned z několika barev. Tak které Vychytávky z Číny vás dnes zaujaly nejvíce ?