Značku Longer asi není nutné všem příznivcům ozdobného rytí, neboli gravírování, příliš představovat. Za poměrně krátkou dobu své existenci si stihli vydobýt na trhu dobré jméno a uvelebili se ve špičce oboru. I na našich stránkách už jsme pár jejich výrobků mohli představit a dnes si můžeme přidat další. Jde o vylepšenou verze již existujícího výborného modelu a ještě něco přidá navrch. LONGER RAY5 10W je parádní laserová gravírovačka pro náročné a ve výbavě nedělá kompromisy.

LONGER RAY5 10W s 3,5″ dotykovým displejem přidal nové funkce, jako je více způsobů přenosu dat a ovládání více strojů. Ve srovnání s jinými laserovými gravírkami dokáže gravírovat až 1000+ materiálů. Díky technologii dvojitého paprsku má Ray5 10W silnější laserový výkon 10 W, což umožňuje lepší kapacitu řezání a gravírování. Je schopen řezat dřevěné desky o tloušťce 0,8“/20 mm a akryl o tloušťce 1,2“/30 mm. 15,8*15,8 palce (400*400 mm). Maximální rychlost gravírování 10000 mm/min. Ray5 využívá nejnovější technologii stlačeného laseru, který generuje ultra-jemný laserový bod, dvakrát tenčí než běžné lasery, díky čemuž je práce při řezání a gravírování Ray5 přesnější a konzistentnější, s tenčími liniemi a jasnější strukturou.

LONGER RAY5 10W DALŠÍ SPECIFIKACE

LONGER Ray5 je dále vybavený tepelným čidlem, které když při práci zjistí náhodný plamen, automaticky zastaví laser a vydá nepřetržitý zvukový signál. Také ochranný kryt laseru využívá nově ohnivzdorný akrylát s lepší odolností proti plameni. Ovládání gravírování a řezání offline je hračkou díky 3,5″ barevnému dotykovému displeji. Při gravírování a řezání není nutné připojení k počítači, což vám usnadňuje ovládání a umožňuje splnit různé požadavky kutilů.

LONGER RAY5 10W

High-end modely samozřejmě něco stojí, ale v případě LONGER RAY5 10W jde určitě o skvělou investici. Navíc můžete stále ještě něco ušetřit, protože je k dispozici $30 slevový kupón R510WSAVE30. Ten srazí cenu až na 459 dolarů s dopravou zdarma z lokálního EU skladu. Pro fajnšmekry se pak ještě nabízí možnost speciálního balíčku s 5W laserovým modulem navíc za 529 dolarů. A k dostání jsou i další doplňky, jako je “plástvový” pracovní stolek, modul na gravírovaní válcových objektů nebo balíček materiálu pro začátečníky. Jen si vybrat.