Pokud se poohlížíte po kancelářském balíku pro vaše PC, tak je první volbou v podstatě vždy MS Office od Microsoftu. Zatím poslední  verzí jsou Office 2021, které znovu přinesly některé nové a revoluční prvky, jako je třeba instantní překlad cizích jazyků v Outlooku nebo integrace Microsoft Teams. Kompletní balík je ale oficiálními cestami extrémně drahý, ať už jde o 439.99 dolarů za Office 2021 nebo měsíční poplatky za Office 365. Naštěstí ale existují i jiné cesty, třeba od expertů z GoDeal24.

Licence na MS Office už od 11.99 euro !

Aktuální akce na GoDeal24 nám servírují 100 % ověřené klíče na MS Office za parádní ceny. Vybrat si můžete mezi rozličnými verzemi, i když je samozřejmě asi rozumné zvolit tu nejaktuálnější. Ale fantazii se meze nekladou a volba je jen na vás.

MS Office

Nezapomeňte také na Windows OS v akci

Zapomenout ale nesmíme ani na zlevněné nabídky operačního systému. Microsoft plánuje ukončit softwarovou podporu Windows 10 21H1 už 13. prosince letošního roku, takže aktualizace bude z bezpečnostních důvodů nutná. Ať už na Windows 10 21H2 nebo nové Windows 11. A vše je samozřejmě k mání za velmi lákavé ceny.

Až 62 % sleva na balíčky produktů s kódem SGO62

Další verze Windows pro fajnšmekry

A něco málo dalších nabídek softwaru z jiných zdrojů

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.