Máte rádi technologické novinky a rádi zkoušíte všechny vychytávky? Značka HONOR právě hledá testery pro horkou novinku, luxusní foto mobil s prémiovou výbavou, HONOR 70 (5G), který na nedávném veletrhu IFA v Berlíně získal celkem 21 ocenění. Každý z testerů získá navíc dárek. Všichni testeři jsou také automaticky zařazeni do slosování o právě testovanou novinku, HONOR 70. Registrace běží už jen do středy 5. října 2022!

HONOR hledá testery novinek na trhu

Baví vás nové technologické novinky, nenecháte si žádnou ujít, a rádi testujete nové vychytávky? HONOR právě hledá testery pro horkou novinku, luxusní designový foto mobil s prémiovou výbavou, HONOR 70. Buďte mezi prvními, kdo si vše vyzkouší na vlastní kůži.

HONOR 70 (5G)

Odměny za testování novinek zaručeny

Ze všech přihlášek HONOR vybere 2 testery. Každý z nich pak získá také malý dárek. Navíc jsou testeři automaticky zařazeni do soutěžního slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon HONOR 70.

Otestujte mezi prvními designový luxusní foto mobil s prémiovou výbavou HONOR 70 (5G)!

HONOR 70 se pyšní opravdu silnou foto výbavou. Oproti jiným mobilním telefonům disponuje hned dvěma hlavními fotoaparáty. 54MPx kameru doplňuje ještě 50MPx ultra širokúhlý a makro fotoaparát zároveň, do které se pomocí zapojení umělé inteligence umí velmi rychle přepnout.

Už předchozí generace disponovala unikátními vychytávkami pro natáčení videí jako je např. tzv. duální natáčení, tedy na jeden záběr natáčíte více videí, např. na selfie a zadní kameru naráz. HONOR 70 navíc umí tzv. Sólové vystřižení, kdy natáčíte skupinku lidí i jednotlivce zároveň naráz jedním kliknutím.

Buďte mezi prvními, kdo mají možnost otestovat všechny vychytávky stylového foto mobilu HONOR 70. Přihlášky k testování a více informací najdete na: https://www.hihonor.com/cz/club/topicdetail/topicid-3490033445601281/