Další ocenění pro HONOR 70. Stylový foto mobil a poslední novinka HONOR 70 získal prestižní ocenění EISA (Expert Imaging and Sound Association), ve spotřebiteli ostře sledované kategorii „NEJVÝHODNĚJŠÍ NÁKUP 2022-2023“. Sdružení 60 nejrespektovanějších mezinárodních odborných časopisů uděluje ceny nejlepším produktům sezóny už 40 let. Porota ocenila nadstandardní fotografickou výbavu za velmi dostupnou cenu. HONOR 70 se tak po právu stal tím nejlepším nákupem této sezóny.

Nový HONOR 70 získal ocenění EISA

„HONOR 70 zacílil přesně na potřeby spotřebitelů, zároveň za velmi dostupnou cenu, to se v kategorii mobilních telefonů příliš často nestává. Je tak opravdu nejvýhodnějším nákupem této sezóny. Mobilní telefon s Androidem s velmi silnou foto výbavou včetně ultra širokoúhlého snímání, spolu s hloubkovým senzorem, nabízí nejlepší fotografickou kvalitu ve své kategorii. Toto se značce HONOR opravdu povedlo,“ zdůvodnila odborná porota své rozhodnutí.

HONOR 70 získal

Dva hlavní fotoaparáty i unikátní funkce natáčení videí

HONOR 70 se pyšní opravdu silnou foto výbavou. Oproti jiným mobilním telefonům disponuje hned dvěma hlavními fotoaparáty. 54MPx kameru doplňuje ještě 50MPx ultra širokúhlý a makro fotoaparát zároveň. Do těch se pomocí zapojení umělé inteligence umí velmi rychle přepnout.

Už předchozí generace disponovala unikátními vychytávkami pro natáčení videí jako je např. tzv. duální natáčení, tedy na jeden záběr natáčíte více videí, např. na selfie a zadní kameru naráz. HONOR 70 navíc umí tzv. Sólové vystřižení, kdy natáčíte skupinku lidí i jednotlivce zároveň naráz jedním kliknutím.

„Tento smartphone běžící na operačním systému Android s trojitým fotoaparátem, který podporuje širokoúhlé a ultraširokoúhlé snímání, spolu s hloubkovým senzorem, nabízí nejlepší fotografickou kvalitu ve své třídě. Nechybí dokonale vyvážený 6,67″ (169mm) 120Hz OLED displej, nejnovější čip 6nm procesor Qualcomm Snapdragon 778G Plus 5G a 66W rychlonabíjení. Cenová relace předčí hardwarové provedení, které se může pochlubit moderním tenkým povrchem s jemnými křivkami. Toto se značce HONOR opravdu povedlo,“ uvádí asociace EISA.