Moderní technologie pomáhají ve všech odvětvích lidské činnosti a jejich raketový vývoj je impozantní. Stejně tak padají i ceny dříve velmi drahých technologií, takže si je dnes může dovolit klidně i normální domácnost. To platí i bezpečnostních kamerách, kterými tak za hubičku můžete zabezpečit svůj domov nebo třeba chatu. Dnes pro vás máme venkovní bezpečnostní kameru ze slevové nabídky e-shopu Cafago, která určitě stojí za hřích. Tedy pokud potřebujete mít vždy kontrolu a dohled.

Venkovní bezpečnostní kamera vystačí pro pořádnou porci monitoringu v reálném čase a zvládne vše i zaznamenat do cloudu. K dispozici máte kdykoliv přímo přístup ke stanici a live přenosu v mobilní aplikaci. Díky zdarma prostoru v cloudu pak veškeré záznamy můžete i jednoduše uchovat. Nechybí ani obousměrné audio, IR LED světla a velmi pořádná kapacita baterií v podobě dvou kusů 4800mAh. Rozlišení kamery je 1080p a samozřejmostí jsou širokoúhlé záběry.

venkovní bezpečnostní

Venkovní bezpečnostní kamera ve Flash sale

Nejedná se navíc ani o žádnou extra nákladnou investici, protože venkovní bezpečnostní kamera je momentálně v akci na Cafago. Cena je ve flash sale jen 35.99 euro a jako bonus je vše pohodlně dostupné bez celních poplatků z evropského skladu. No nekupte to. Takže pokud hledáte něco sofistikovanějšího než obyčejný zvonek, tak se vám dnešní nabídka bude určitě zamlouvat. Cena je platná do konce září.