Společnost OnePlus už nějakou dobu naznačuje, že připravuje chytré hodinky, které jsou součástí produktové řady Nord. Aniž bychom uvažovali o jejich parametrech a funkcích, můžeme říci, že budou patřit mezi levnější chronometry na trhu. Ostatně řada Nord je pověstná dobře vyváženým poměrem cena/výkon. Navíc na uvedení modelu OnePlus Nord Watch dojde v Indii a i tato skutečnost dává najevo, že jejich cena nebude přemrštěná. A uvedení se kvapem blíží, protože na indickém webu OnePlus už mají hodinky svou stránku, kde výrobce postupně odtajňuje jejich hlavní specifikace.

Unikl renderovaný snímek OnePlus Nord Watch

Ovšem nejen samotný výrobce nyní zveřejňuje informace o chytaných hodinkách OnePlus Nord Watch. Svá polínka do ohne přikládají i tipaři. Například známý tipař Mukul Sharma sdílí na Twitteru renderovaný snímek hodinek a k tomu přihodil i několik hlavních specifikací. Je sice pravda, že už tušíme, jak hodinky vypadají, ale tipař to nyní potvrdil.

Na renderovaném obrázku vidíme chronometr OnePlus Nord Watch v celé parádě a v barvě Midnight Black. Displej je obdélníkový a mírně zaoblený. Oblé jsou i hrany a na té pravé vidíme korunku pro rychlejší ovládání. Řemínek je zřejmě silikonový s kovovou sponou a displej je barevný. Výrobce už potvrdil, že obrazovka je typu AMOLED s úhlopříčkou 1,78 palce, rozlišením 448 × 368 pixelů a maximálním jasem 500 nitů.

Tipař k informacím o obrazovce hodinek dodává, že má obnovovací frekvenci 60 Hz. Dále tvrdí, že OnePlus Nord Watch mají 105 fitness režimů a baterii, které vydrží na jedno nabití v provozu až 10 dnů. Je tu i senzor pro monitoring okysličení krve, sledování tepové frekvence a stresu. Výrobce přidal i zdravotní funkci pro ženy, což bude patrně sledovaní menstruačního cyklu. Zřejmě nechybí ani krokoměr nebo monitoring spálených kalorií a další. Nové hodinky z řady Nord OnePlus asi představí těsně před koncem tohoto měsíce, protože odtajňování specifikací končí 28. září/septembra.