Nejen společnost OnePlus připravuje nové hodinky z řady Nord. Své první chytré hodinky připravuje i společnost Google, ovšem na tento chronometr čekáme už pěkně dlouho. Letos ale Google hodinky Google Pixel Watch konečně představí 6. října/októbra společně s telefony řady Pixel 7, takže třikrát hurá.

Protože se o chronometru Google Pixel Watch mluví už pěkně dlouho, víme o nich celkem dost. Něco málo o hodinkách sdělil samotný výrobce, ale většinu informací na síti sdíleli tipaři. Představovačka se blíží a možná proto Google usoudil, že je čas na zahájení promo kampaně a chce na nové hodinky navnadit potenciální kupce. Přestože design chronometru už známe, podíváme se i na YouTube na promo video, které celkem atraktivní vzhled potvrdilo.

Design Google Pixel Watch a odhadovaná cena

Displej hodinek Google Pixel Watch je podle očekávání kruhový a je zakřivený tak, že zasahuje až na hranu samotného těla. Proto to vypadá, že rámeček kolem displeje je nulový. Je ale pravděpodobné, že rámeček existuje, ale je díky tmavému pozadí ciferníku neviditelný. Ovšem nutno říci, že vzhled hodinek je působivý, včetně efektního připojení řemínku k tělu. Připojení řemínku k hodinkám si Google nechal patentovat a je jasné, že řemínky třetích stran k Pixel Watch uživatelé nenapasují. Nicméně na trh půjde celkem pestrá barevná paleta řemínků, takže si jistě tu svou barvu vybere každý.

Na hraně těla je velká korunka, která ale nijak neruší celkový vzhled. Její barva je přizpůsobená barvě těla hodinek, které je kovové. I v jeho případě bude na výběr z několika barevných variant. A v závěru se ještě podíváme na to, na kolik chystané hodinky Pixel Watch přijdou. Tipaři totiž před pár měsíci odhadovali, že jsou poměrně drahé. V Evropě se cena za verzi s Wi-Fi prý bude pohybovat mezi 250 až 350 euro a v Americe prý verze s LTE přijde na 399 dolarů.