Představovačka společnosti Google je už doslova na dohled, takže je jasné, že se tipaři začínají soustředit na produkty, které Google představí. Dnes jsme se už podívali na promo video, které odhalilo design hodinek Pixel Watch a mrkneme i na telefony Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro. Na světě je totiž první oficiální upoutávka na chystané telefony a další produkty, které čekají na uvedení. K tomu se navíc i tipaři podrobněji podívali ceny chytaných Pixelů 7.

Jak jsou na tom telefony Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro s cenami?

Pro začátek ještě připomeneme, že předběžné objednávky modelů Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro poběží hned ode dne uvedení, tedy od 6. října/októbra a samotné dodávky telefonů se rozjedou od 18. října. A samozřejmě s předprodeji jsou úzce spjaté i ceny, za které bude Google nové Pixely nabízet. K tomu se vyjádřil na Twitteru tipař Artem Russakovskij. Sdílí dvě tabulky cenami jednotlivých barevných variant obou telefonů.

Abychom se dostali úplně do obrazu uvedeme, že interní označení modelu Google Pixel 7 je Panther. Model Pixel 7 Pro má interní označení Cheetah. První z telefonů jde na trh v barvách Snow, Obsidian a Lemongrass. Druhý pak v barvách Obsidian, Hazel a Snow. Cena je pro všechny barevné varianty jednotlivých telefonů stejná. V případě standardního modelu Pixel 7 je to 599 dolarů a u Pro verze je to 899 dolarů.

Tipař dále uvádí, že tyto ceny platí pro Spojené státy. Jestliže je srovnáme s cenami loňských modelů Pixel 6 a Pixel 6 Pro, jsou letos na stejné úrovni. Jde ale jen o ceny na americkém trhu a není jisté, že na jiných trzích telefony nebudou dražší. Ostatně stejnou strategii letos nasadil i Apple, který ceny iPhonů na trhu v USA nechal beze změny, ale na jiných trzích je plošně zvýšil. Google může udělat totéž.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.