Týdny a měsíce nadcházejících dlouhých večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku ATOMSTACK A5 Pro z bleskových prodejů na e-shopu Cafago.

Gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro je nadprůměrně vybavený kousek, který se rozhodně doma neztratí a kutily nadchne. Nabídne třeba výkonný 40W laser, schopný rytí na celou škálu materiálu včetně dřeva, nerez oceli nebo kůže. Stejně tak potěší i velká maximální rycí plocha 410 x 400 mm, vylepšená technologie zaměřování laseru, nebo nová technologie ochrany očí, takže se při práci obejdete bez ochranných brýlí. Podporována je i většina nejpoužívanějších softwarových nástrojů v této kategorii včetně třeba LaserGRBL nebo LightBurn.

ATOMSTACK A5 Pro

ATOMSTACK A5 Pro v bleskovém prodeji

Oficiální cena dostala pořádně na frak v bleskovém prodeji. Kam až spadla? Až na 199.99 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z německého skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro určitě velmi zajímavou volbou. Akce je platná až do konce září.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.