Týdny a měsíce nadcházejících dlouhých večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku ATOMSTACK A5 Pro z bleskových prodejů na e-shopu Cafago.

Gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro je nadprůměrně vybavený kousek, který se rozhodně doma neztratí a kutily nadchne. Nabídne třeba výkonný 40W laser, schopný rytí na celou škálu materiálu včetně dřeva, nerez oceli nebo kůže. Stejně tak potěší i velká maximální rycí plocha 410 x 400 mm, vylepšená technologie zaměřování laseru, nebo nová technologie ochrany očí, takže se při práci obejdete bez ochranných brýlí. Podporována je i většina nejpoužívanějších softwarových nástrojů v této kategorii včetně třeba LaserGRBL nebo LightBurn.

ATOMSTACK A5 Pro

ATOMSTACK A5 Pro v bleskovém prodeji

Oficiální cena dostala pořádně na frak v bleskovém prodeji. Kam až spadla? Až na 199.99 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z německého skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro určitě velmi zajímavou volbou. Akce je platná až do konce září.