Společnost Logitech dnes představila dvě nové produktové řady. Webovou kameru Brio 500 a sluchátka Zone Vibe, které byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám pro hybridní práci.

Nedávná studie ukázala, že více než 89 % dospělých lidí pracujících z domova se potýká s nelichotivými úhly kamery. Dále špatnými světelnými podmínkami a omezením zorného pole při používání vestavěné kamery notebooku. Webová kamera Brio 500 a sluchátka Zone Vibe pomáhají překonat výzvy, kterým zaměstnanci čelí při práci z domova, a zároveň modernizují pracovní a herní zážitky. Příslušenství usnadňuje IT manažerům vybavit remote a hybridní pracoviště organizace enviromentálním a udržitelným způsobem.

„Mnoho zaměstnanců, kteří pracují zcela nebo částečně na dálku, nemají stále dostatečně vybavené pracovní prostředí a potýkají se s problémy z doby před pandemií,“ řekl Scott Wharton, generální ředitel Logitech Video Collaboration. „Naše inovativní nová webová kamera Brio a sluchátka Zone Vibe odpovídají na volání zaměstnanců, kteří potřebují pro práci i zábavu prvotřídní kvalitu, styl a cenovou dostupnost. Transformační funkce, jako je Brio’s Show Mode, otevírají nové možnosti sdílení pro učitele, designéry a architekty tak, aby mohli snadno prezentovat fyzické objekty, poznámky a náčrty, a to na dálku prostřednictvím videa.

Brio 500 a sluchátka Zone Vibe

Brio 500 Webcams

Brio 500 je vytvořená pro ty, kteří chtějí prvotřídní kvalitu zvuku a videa, personalizaci a poutavější zážitky při videohovorech. Řada je novou třídou webových kamer, které řeší nejběžnější výzvy pro videokonference. Brio 500 zavádí funkci Show Mode, která usnadňuje sdílení náčrtů nebo jiných fyzických objektů na stole. Díky inovativnímu montážnímu systému a vestavěnému senzoru, který uživatelům umožňuje naklonit kameru dolů, aby zaostřili na objekty, Brio automaticky převrátí obraz, aby poskytl správnou stranu objektu do videohovorů.

Stylový design a módní barvy. Grafitová, světle šedá a růžová. Dávají jednotlivcům svobodu přizpůsobit si konferenční místnost tak, aby vyhovovala jejich osobnosti a vkusu. Technologie RightSight (aktivovaná prostřednictvím Logi Tune) automaticky zarámuje uživatele A to i když se pohybuje, zatímco vestavěné inovace, jako je RightLight 4, automaticky opravuje nestandardní osvětlení.

Sluchátka Zone Vibe

Nová sluchátka Zone Vibe od společnosti Logitech jsou první bezdrátová sluchátka na trhu, která kombinují profesionalitu s pohodlím, stylem a cenovou dostupností. Jsou dostupné také v grafitové, světle šedé a růžové barvě. Jsou navrženy tak, aby byly pohodlné pro celodenní nošení a spolupráci s kolegy. Tato lehká sluchátka přes uši váží pouhých 185 gramů a jsou vybavena na dotek měkkou pletenou tkaninou a paměťovou pěnou.

Podrobnosti – Zone Vibe 100, Zone Vibe 125 a Zone Vibe Wireless (odkaz na PDP).

IT Management

Pro IT týmy vybavující konferenční místnosti pro zaměstnance a domácí kanceláře je řada Brio plug-and-play. Ta je kompatibilní s většinou platforem pro videokonference a certifikovaná pro Microsoft Teams, Google Meet a Zoom. Integrace Logitech Sync s Brio 505 umožňuje manažerům IT aktualizovat firmware a odstraňovat problémy, takže hybridní týmy mohou spolupracovat, aniž by o něco přišly.

Zone Vibe Wireless představuje příležitost nabídnout zaměstnancům plný a bohatý zvuk. Navíc vypadají stylově a hodí se pro různé typy uživatelů, takže už nemusíte měnit „dobře vypadat“ za „dobře zní“. A díky kompatibilitě s platformami pro videokonference a možnosti zasílat aktualizace prostřednictvím Logi Tune a Logitech Sync má IT méně problémů a požadavků na helpdesku ke správě.

Nové webové kamery a sluchátka společnosti Logitech pomáhají zaměstnancům prosperovat v dnešní hybridní éře. Jsou dostatečně profesionální pro kancelář, ideální pro práci z domova a zároveň usnadňují IT týmům práci při pomáhaní uživatelům podávat co nejlepší výkony a jednat správně na naší planetě.

Udržitelnost

Brio 500 a sluchátka Zone Vibe mají certifikaci uhlíkově neutrální. Což znamená, že uhlíkový dopad produktů byl snížen na nulu díky investicím společnosti Logitech do projektů kompenzace a odstraňování uhlíku. Plastové díly v Brio 500 zahrnují certifikovaný recyklovaný plast. 68 % pro grafit a černou a 54 % pro světle šedou a růžovou. Zone Vibe jsou vyrobeny z minimálně 25 %** recyklovaného plastu.

Oba produkty jsou baleny v papíru, který pochází z lesů certifikovaných FSC® a dalších kontrolovaných zdrojů.

Brio 500 a sluchátka Zone Vibe – Cena a dostupnost

Webová kamera Brio 500 a sluchátka Zone Vibe 100 a 125 budou celosvětově dostupné v září 2022 na logitech.com a u dalších světových prodejců. Bezdrátová sluchátka Zone Vibe budou k dispozici v prosinci na autorizovaných kanálech. Doporučená maloobchodní cena za webovou kameru řady Brio 500 je 129 USD (3 859 CZK). Doporučená maloobchodní cena pro Zone Vibe 100 je 99,99 USD (2 999 CZK). Zone Vibe 125 je 129,99 $ (3 449 CZK) a Zone Vibe Wireless stojí 129 USD (3 859 CZK).