Produktová řada Nord společnosti OneP0lus se začíná pomalu hezky rozšiřovat. Výrobce do ní kromě telefonů postupně přidává i další produkty, takže není divu, že připravuje i chytré hodinky. O chronometru OnePlus Nord Watch se ale mluví už poměrně dlouho. Tipaři totiž už v březnu/marci prorokovali, že OnePlus hodinky představí společně s telefonem OnePlus Nord 3. Ovšem nestalo se tak.

Od března jsme o hodinkách OnePlus Nord Watch slyšeli až v červenci/júli, kdy tipaři potvrdili, že se na nich stále pracuje. Dokonce jeden z tipařů sdílel i snímek hodinek a některé jejich specifikace. A také potvrdil, že i hodinky, stejně jako další produkty ze série Nord, dostanou dobře vyvážený poměr cena/výkon.

První upoutávka na OnePlus Nord Watch je tu

Máme tu září/september a hodinky OnePlus Nord Watch stále nejsou na trhu. Ale stejně jako v březnu můžeme dodat, že dorazí už brzy. Alespoň tedy na indický trh. Na twitterovém účtu OnePlus India už visí první oficiální upoutávka, která dává na vědomí, že hodinky OnePlus Nord Watch dorazí už brzy. Zároveň s upoutávkou je tu i odkaz na webové stránky, které zas avizují některé ze specifikací a poodhalily i design hodinek.

Máme potvrzený obdélníkový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,78 palce, rozlišením 448 × 368 pixelů a maximálním jasem 500 nitů. Na pravé hraně těla hodinek Nord Watch je korunka, nebo tlačítko, pro rychlejší ovládání a pouzdro hodinek je, zdá se, kovové. Další parametry se na webový stránkách budou objevovat postupně, až těsně do oficiálního představení. Ale tipaři už naznačují, že hodinky nabízejí až 105 fitness režimů, monitoring SpO2, optický snímač tepové frekvence a monitoring spánku. Podporují Bluetooth 5.2 a také aplikaci N-Health. Počítají i s tím, že kromě černé barevné varianty půjde na trh i barva bílá a zlatá. Cena hodinek se může pohybovat mezi 5000 až 8000 indickými rupiemi (63 až 100 dolarů).