Jestliže jsme se minulou neděli radovali z celkem teplého počasí a babího léta, tak tato neděle nás teplotami pomalu připravuje na přicházející podzim. Ale ani nižší teplota nám nezabránila v tom, abychom již tradičně podnikli výlet po čínských e-shopech a připravili pro vás další díl naší rubriky Vychytávky z Číny.

Dnešní nabídka čínských produktů nás bude hýčkat a rozmazlovat. A nezapomeneme ani na drobné neřesti, které k životu tak nějak patří. Zkrátka a dobře se opět pokusíme nabídnout něco, co se vám možná hodí a není to až tak drahé.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Stylový USB zapalovač

Nezbytnou součástí kuřáckého vybavení je i zapalovač. I těch jsou na trhu hromady, ale elektrické USB zapalovače patří mezi ty, které vydrží poměrně dost dlouho. Samozřejmě je potřeba je čas od času dobíjet. Ušetřit se tak ale dá za plyn nebo benzín pro pravidelné doplňování. Jistě, klasika v podobě zapalovače Zippo je věčná, ale i tento zapalovač zaujme svým stylovým designem. Navíc jej kromě dobíjení můžeme naplit i plynem. A vlastně ani jeho cena není nijak závratná, ve slevě přijde jen na 17,06 dolaru.

Praktický doplněk toalety

Kam s ním? I takto bychom mohli začít popis dalšího produktu. Jde totiž o designově povedený a velmi praktický zásobník na toaletní papír, vlhčené ubrousky a další toaletní propriety. Na horní části krabice, nebo chcete-li boxu, je odkládací prostor na telefon, osvěžovač vzduchu, nebo na další drobnosti. Box je vodě odolný a velmi jednoduše jej připevníme na stěnu. Jeho cena v akci na Aliexpress je také příznivá a začíná na 13,63 dolaru.

Vyhřívané záchodové prkénko

Ať chceme nebo ne, musíme tam všichni. A čím je pobyt v této malé místnosti pohodlnější, tím lépe. Ano, mluvíme o toaletě a v tomto konkrétním případě přímo o záchodě a záchodovém prkénku. Dnes už asi nikoho nepřekvapí široký výběr, různé možnosti a funkce, které výrobci této nezbytné věci přidali. V akční nabídce na Aliexpress je celkem velké množství typů této vychytávky, takže si každý vybere podle svých představ. Cena prkénka začíná na 82,27 dolaru.