Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil výborný model Sculpfun S10. Cena je vyšší, ale jedná so top model, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si neudělat radost…

Laserová gravírovačka Sculpfun S10 je opravdu modelem zabírajícím přední místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu silný 10W laser má svazek tenký pouze 0.08 mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba tlusté dřevěné desky nebo silný akrylát. Laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 410 x 400 mm, ale díky modulárnosti zařízení se dá případně ještě rozšířit. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, LightBurn, Benbox, GrblController nebo LighFire. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Navíc se neomezuje jen na Windows, ale i Apple (LightBurn). Dále podporuje formáty jako je JPG, PNG, DXF, SVG, G-code, NC, BMP a další.

SCULPFUN S10

SCULPFUN S10 v bleskovém prodeji

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky Sculpfun S10 s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak 425,99 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A cena platí do konce září.

SCULPFUN Laser Cutting Working Table Board

No a komu by to bylo málo, na Cafago je teď v akci i příslušenství pro tuto gravírovačku a to Sculpfun Working Table Board. Ten slouží nejen k ochraně stolu před poškozením, ale zároveň i lepším výsledkům práce s gravírovačkou. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek za 43,99 euro. Opět EU sklad a opět cena platí do konce září.