Už 17. září globální společnost OPPO slaví 18. výročí. Tedy krásných 18 let své existence. Od svého založení v roce 2004 zůstává OPPO věrné svému přístupu k technologiím, které se zaměřují na uživatelsky příjemný zážitek. Zároveň pokračuje v posouvání hranic inovací. Od svých počátků v roli výrobce spotřební elektroniky se OPPO vyvinulo ve společnost poskytující komplexní služby. Svým uživatelům dodává OPPO integrovaná softwarová a hardwarová řešení i služby a je lídrem ve vývoji chytrých zařízení a služeb na trzích po celém světě.

Za uplynulých 18 let dosáhlo OPPO mimořádných výsledků v oblasti výzkumu a vývoje nových technologií i v rámci jejich využití při vytváření špičkových produktů pro zákazníky. Hlavní úsilí značky OPPO se soustředí na zobrazovací technologie mobilních telefonů, záznam fotek a videa ve špičkové kvalitě a rychlost dobíjení mobilních zařízení.

V současné době je OPPO čtvrtou největší značkou chytrých telefonů na světě, která obsluhuje zákazníky ve více než 60 zemích a regionech Evropy, Asie a Tichomoří, Latinské Ameriky, Středního východu a Afriky a udržuje strategická partnerství s více než 80 telekomunikačními operátory po celém světě.

U příležitosti oslav 18. výročí svého založení představuje společnost OPPO řadu nových on-line i off-line služeb a aktivit.

OPPO slaví 18. výročí

OPPO slaví 18. výročí – OPPO Global Community

Iniciativa OPPO Global Community se oficiálně spustí 17. září. Komunita bude uživatelům produktů OPPO poskytovat inkluzivní a otevřený ekosystém, který jim umožní dlouhodobě se zapojit, komunikovat a sdílet informace se společností OPPO i mezi sebou navzájem.

Komunita bude také fungovat jako centrum pro řadu různých programů. Patří mezi ně třeba projekt OPPO Product Ambassadors, který uživatelům poskytne příležitost vyzkoušet si nejnovější produkty a inovace společnosti OPPO s předstihem; otevřené fórum O-Chat, kde mohou uživatelé z celého světa volně diskutovat o produktech a technologiích OPPO; a OPPO Lifesetter, vyzývající uživatele, aby se podělili o své vlastní životní příběhy, a pomohli tak inspirovat ostatní. Mimo jiné bude pro uživatele produktů OPPO a pro technologické nadšence otevřená možnost propojení s experty OPPO, kteří budou sdílet své zkušenosti s OPPO službami a produkty.

Společenská odpovědnost OPPO

Kromě poskytování skvělých produktů a služeb společnost OPPO dlouhodobě investuje do čtyř klíčových oblastí, včetně ochrany životního prostředí, posílení postavení mladých lidí, digitálního začlenění a do zdraví a pohody:

  • Ochrana životního prostředí: OPPO se zavázalo do celého životního cyklu svých výrobků začlenit koncept udržitelnosti. Kromě snížení množství plastů používaných v obalech se OPPO snaží také zvyšovat životnost a odolnost svých výrobků. Mezi tyto iniciativy patří i vlastní technologie Battery Health Engine (BHE). Ta pomáhá bateriím smartphonů udržet více než 80 % jejich původní kapacity i po 1 600 cyklech nabíjení a vybíjení, což je dvakrát více, než je průměr v odvětví.
  • Posílení postavení mladých lidí: Již čtyři roky po sobě běžel OPPO Renovators Emerging Artists Program, jehož cílem je podpořit mladé tvůrce, aby dali volný průchod své kreativitě a prostřednictvím umění představili budoucnost technologií.
  • Digitální inkluze: OPPO věří v technologie a zavazuje se zlepšovat design produktů tak, aby byly lépe přístupné, aby vyhověly specifickým potřebám různých skupin uživatelů. OPPO se jako jedna z prvních společností zaměřila na osoby s poruchou barevného vidění a představila funkci Color Vision Enhancement, která nabízí až 766 profilů zobrazení, aby těmto zákazníkům pomohla vychutnat si přesnější zobrazení barev.
  • Zdraví a pohoda: Sada OPPO Health Research Kit, kterou představila laboratoř OPPO Health Lab, obsahuje kompletní set nástrojů, které pomáhají zdravotníkům shromažďovat a analyzovat data, a usnadňují tak výzkum v oblasti zdraví. OPPO se stará také o duševní zdraví svých uživatelů a představuje proto aplikaci O Relax, která obsahuje řadu relaxačních zvuků a her, které majitelům OPPO smartphonů pomáhají relaxovat zábavnou formou.

Do budoucna bude společnost OPPO pod heslem „Inspiration Ahead“ pokračovat ve vývoji své značky i svého podnikání. Po obchodní stránce se OPPO zaměří na čtyři klíčové budoucí směry: učení pomocí umělé inteligence, efektivní produktivitu, zábavu a inteligentní zdravotnické produkty. Současně bude OPPO pokračovat v investicích do udržitelného rozvoje a v budování lepší budoucnosti pro všechny.