Čínské obchody skrývají často velmi netušené perly v mnoha kategoriích produktů. Patří tam samozřejmě i kuchyňské spotřebiče, protože i technologičtí nadšenci potřebují jíst. A s mini rýžovarem Mini Rice Cooker 1,2 L to navíc budou mít velmi jednoduché. Ten totiž zastane pořádný kus práce, nezabere moc místa a navíc si ho můžete pořídit opravdu za hubičku. Tedy pokud se inspirujete naším dnešním článkem a mrknete na aktuální slevové akce e-shopu Cafago. Tam ho totiž najdete za opravdu parádní cenu.

Mini rýžovar Mini Rice Cooker je na první pohled jen lehce přerostlou krabičkou, ale zdání klame. Ideálně se hodí vlkům samotářům, kteří propadli kouzlu chutné rýže. Jeho výkon je naprosto dostačujících 200W. Kapacita 1.2 litru navíc případně vystačí i pro nečekanou návštěvu. Potěší i šikovný odpojitelný napájecí kabel. Jako bonus pak máte i přídavnou mističku, díky které si v rýžovaru můžete připravit kompletní pokrm podle svého gusta. V určitých případech tak tento rýžovar zastoupí celou vaši kuchyň.

Mini rýžovar

Mini rýžovar Mini Rice Cooker v bleskovém prodeji

Ke všemu si jej ale můžete koupit v akci opravdu jen za hubičku. Konkrétně za 26,91 euro a vše je navíc dostupné z německého skladu obchodu. Odpadnou tak případné doplatky či daně a balíček dorazí jen v řádu dní. Proč si tak nepořídit dalšího platného člena kuchyňského ansámblu pro četné příležitosti. Tak se na Cafago mrkněte. A cena je platná do konce září.