Godeal právě spustil akci podzimní výprodej Godeal24. Jak víme, společnost Microsoft vydala oficiální prohlášení, ve kterém oznamuje, že 11. dubna 2023 ukončí podporu sady Office 2013 a nebude pro ni nadále poskytovat žádné bezpečnostní aktualizace. Microsoft již nebude poskytovat žádné aktualizace a uživatelé se mohou potýkat s různými problémy se spolehlivostí. Uživatelé používající Office 2013 se mohou rozhodnout pro přechod na Microsoft 365 nebo Office 2021, přičemž Microsoft 365 vyžaduje k používání předplatné a Office 2021 lze používat navždy s jedním nákupem. Pro mnoho lidí je cena za nákup z oficiálních webových stránek příliš vysoká.

Nejlepší možností pro nákup produktových klíčů k operačnímu systému Windows a kancelářskému balíku Office může být i Godeal24, internetový obchod s digitálními licenčními klíči.  S více než 2 000 recenzemi má Godeal24 na TrustPilot průměrné hodnocení “Výborný” a nabízí kupujícím mnoho výhod: okamžité dodání produktu e-mailem, nepřetržitou bezplatnou technickou podporu, doživotní poprodejní servis nebo záruku vrácení peněz.

A podzimní výprodej Godeal24 je zde. Office 2021 za 25,61 €, pro rodiny s více počítači nebo s přáteli se hodí kombinace 5ks, originální Office 2021 již za 13,52 € za kus. Více možností naleznete níže.

Podzimní výprodej Godeal24 – MICROSOFT OFFICE : LIMITOVANÁ SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Pokud si koupíte nový počítač nebo potřebujete upgradovat systém, musíte si koupit nový operační systém. V podzimním výprodeji na Godeal24 je originální Windows 10 k dispozici za pouhých 7,42 € a Microsoft podporuje uživatele Windows 10 bezplatným upgradem na Windows 11. To znamená, že si můžete vybrat nejklasičtější Windows 10 nebo nejnovější Windows 11 za pouhých 7,42 €. Při nákupu více ušetříte, Windows 10 Pro je již za 6,14 €/licence.

ORIGINÁLNÍ WINDOWS OS : LIMITOVANÁ SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA GODEAL24

Podzimní výprodej Godeal24 – DALŠÍ VERZE A BALÍKY: 62% SLEVA S KUPÓNEM “ SGO62″

AŽ 50 % SLEVY NA DALŠÍ VERZE WINDOWS S KUPÓNEM SGO50

DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY NEJEN Z ŘÍŠE MICROSOFTU NA GODEAL24

A v nabídce se GoDeal24 nespecializuje pouze na software of Microsoftu. Najdete tam také i různé další softwarové doplňky od antivirů, přes čističe systému až po práci s fotografiemi.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.