Nová kamera Tesla Smart Camera 360 (2022) s moderním designem, určená pro používání v interiéru, poskytuje nepřetržitý přehled o dění ve sledovaném prostoru. Díky možnosti otáčení objektivu o plných 360 stupňů a náklonu v rozsahu -15 až +40 stupňů od vodorovné osy dokáže kamera z jediného místa pokrýt všechny vstupy do místnosti, stejně jako ohlídat děti i domácí mazlíčky.

K hlavním přednostem letošního modelu bezpečnostní kamery Tesla Smart Camera 360 (2022) patří inteligentní detekce pohybu a zvuku, díky které dokáže kamera upozornit na různé události, jako jsou otevření dveří nebo rozbití skla v okně. Kamera svým objektivem následně sleduje zdroj zaznamenaného pohybu či zvuku. Poskytne tak jasný přehled o tom, co se ve sledované oblasti děje. Díky připojení kamery k WiFi a ovládání prostřednictvím mobilní aplikace Tesla Smart, dostupné pro Android a iOS, může kamera okamžitě informovat majitele bytu či domu o každé detekované události, která navíc zůstane zaznamenaná na microSD kartě nebo v cloudovém úložišti.

Tesla Smart Camera 360 (2022) – Funkcionality

Tesla Smart Camera 360

Kvalitní obraz kamery zajišťuje snímač s rozlišením Full HD (1 920 × 1 080 bodů), stejně jako infračervené diody s dosvitem až 10 metrů pro snímání za šera i v úplné tmě. Tesla Smart Camera 360 (2022) je kromě mikrofonu vybavená rovněž reproduktorem pro obousměrný přenos zvuku. Prostřednictvím aplikace Tesla Smart v telefonu je pak možné na dálku odradit nevítaného návštěvníka, utišit plačící dítě nebo uklidnit štěkajícího psa.

Obavy o zachování soukromí rozptýlí možnost nastavení časového plánu ukládání záznamu jen na dobu, kdy obvykle nikdo není doma. Také zorné pole nové kamery lze upravit tak, aby nezasahovala do soukromí žádného z členů domácnosti. Kromě aplikace Tesla Smart podporuje kamera i ovládání prostřednictvím inteligentních asistenčních služeb. Jako je Google Assistant a Amazon Alexa, a lze ji tedy plně začlenit do systému inteligentní domácnosti.

Náročné uživatele potěší podpora protokolu ONVIF, která umožňuje zapojit novou kameru od Tesly do řešení domácího zabezpečovacího systému a sledovat i ukládat záznam v záznamovém zařízení typu NVR (Network Video Recorder). Kromě připojení do elektrické zásuvky lze napájení kamery řešit i s pomocí powerbanky.

Tesla Smart Camera 360

Technické specifikace

funkce Inteligentní detekce pohybu a zvuku, obousměrný přenos zvuku, náklon a otáčení objektivu, podpora ONVIF, ukládání záznamu na microSD kartu, do cloudu a do NVR
rozlišení obrazu 1 920 × 1 080 bodů
snímací senzor / objektiv 1/2,9‘‘ 2MPx, CMOS / 3,6 mm @ F/2.0
dosvit nočního vidění až 10 m
napájení DC 5V, 1A
Připojení k internetu Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
APLIKACE Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
ROZMĚRY 73 × 78 × 121 mm
doporučená cena 1 090 Kč

Novou kameru Tesla Smart Camera 360 (2022) lze zakoupit na e-shopu Tesla Smart, stejně jako u vybraných partnerů, a to za doporučenou cenu 1090 Kč.