Sice se teď na síti hodně mluví o chystaném telefonu Asus ROG Phone 6D Ultimate, ale v přípravách je zjevně ještě další herní telefon. Jde o speciální edici, která rozšíří řadu ROG Phone 6. Obchodní název chystaného herního stroje je Asus ROG Phone 6 Batman Edition a z názvu je víc než jasné, odkud přišla inspirace.

Jak vypadá Asus ROG Phone 6 Batman Edition

Telefony s tématikou filmů společnosti Marvel nejsou žádnou novinkou. Na svém kontě jich má hned několik například společnost Oppo. Nyní to vypadá, že na stejnou kartu vsadila i společnost Asus u svého speciálu Batman Edition. Alespoň se to zdá podle informací na stránkách 91Mobiles, kde najdeme i první exkluzivní rendery, které připravil nám dobře známý designer Evan Blass.

Z renderovaných obrázků je zřejmé, že telefon ROG Phone 6 Batman Edition je temný stejně jako Batman. Celkový design se ale příliš neliší od standardního modelu ROG Phone 6. Najdeme zde ale batmanovské doplňky v podobě tapet a motivů. Zadní panel je černý s fialovo zelenými prvky a nápisem Batman.

Tipař odhaduje, že kromě lehké kosmetické úpravy vzhledu zadního panelu a batmanovských motivů nedojde k žádným jiným větším změnám. Parametry tedy zůstanou stejné jako u standardní verze ROG Phone 6. Není také zatím jasné, kdy dojde na představení modelu ROG Phone 6 Batman Edition. Ovšem připomeneme, že telefon ROG Phone 6D Ultimate už má naplánované uvedení na globálních trzích na 19. září/septembra a proto je docela dobře možné, že výrobce společně s ním představí i chystaný speciál ROG Phone 6 Batman Edition.