Velký super výprodej už tu dlouho nebyl. Pokud si tedy chcete pořádně “zašopovat”, podívejte se spolu s námi na stránky e-shopu Geekbuying, kde jedena taková velká akce už od včerejška běží. Na nákup různých produktů v několika kategoriích máte čas až do 28. září/septembra a k nákupům jsou tu připraveny i slevové kupóny, které už tak nižší ceny ještě víc srazí.

Samozřejmě tento super výprodej má i několik pravidel, ale na druhou stranu si zasoutěžíte o vrácení peněz v plné výši u každé z vašich objednávek, je tu připravená i hromada slevových kupónů a také obří nabídka produktů snad ze všech prodejních segmentů. Kompletní nabídku a také pravidla této akce najdete zde. Pojďme se ale podívat na vybrané konkrétní produkty, které pořídíte v evropských skladech e-shopu Geekbuying a jsou už nyní zlevněné. My k nim přidáme i slevové kupóny, které cenu ještě víc sníží.

Super výprodej nabízí zajímavé produkty

V nabídce zlevněných produktů najdeme například robotický vysavač Proscenic 850T. Má silný sací výkon 3000 Pa, díky kterému vyčistí jakýkoli povrch od větších nečistot a prachu. Samozřejmě se hodí jak pro suché, tak i mokré čištění podlah a má tři čistící režimy. Lze nastavit i plán a trasu čištění díky aplikaci ProscenicHome. Aktuální cena vysavače v super výprodeji je 161,13 euro, ovšem kupón ve tvaru NNNALLPP85 ji sníží na 135,95 euro.

V nabídce najdeme i tablet BMAX MaxPad 19 Plus. Tablet má displej s úhlopříčkou 10,1 palce a rozlišením 1280 × 800 pixelů. Pohání jej čtyř jádrový procesor Rockchip RK3566 s taktem 1,8 GHz a GPU Mali- G52-3EE. K dispozici jsou 3 GB operační paměti a 32 GB interního úložiště a podpora 2,4 GHz Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Tablet přijde ve slevě na 99,70 euro a s kupónem ve tvaru 6VQSRCVB spadne na 80,56 euro.

Pokud dáváte přednost tyčovým vysavačům, nebo se robotické modely se pro vaši domácnost nehodí, je tu řešení. Super výprodej na Geekbuying nabízí i tyčový vysavač Roborock Dyad. Hodí se pro suché i mokré čištění podlah, má sací výkon 13000 Pa a baterii s kapacitou 5000 mAh, která zajistí až 35 minut provozu. Tento vysavač nyní stojí 247,74 euro a slevový kupón ve tvaru NNNKAYRDW srazí cenu na 236,99 euro.

Nejen prací živ je člověk. A proto v nabídce najdeme i něco pro chvíle volna. Ty nám může zpříjemnit chytrý bluetooth reproduktor značky Tronsmart. Technologie SoundPulse umožní nezkreslené přehrávání vaší oblíbené hudby. Baterie bez úhony přežije až 15 hodin přehrávání hudby, pokud je hlasitost nastavená na 50 %. Zajímavým parametrem je i odolnost podle certifikace IPX4. Reproduktor je už zlevněný na 40,27 euro, ale kupón ve tvaru NNNMARSTU ještě cenu sníží na 27,99 euro.

Další produkty v nabídce

Kromě již uvedených produktů najdeme v nabídce i pár dalších, které si také v rychlosti projdeme. Slevový kupón ve tvaru JIMMYBX7PRO máme i pro ruční vysavač JIMMY BX7 Pro, který je speciálně určený pro likvidaci roztočů a různých bakterií. Jeho aktuální cena je 151,05 euro a kupón cenu sníží na 139 euro. Upozorníme i na robotický vysavač Roborock S7 s cenou 412,90 euro. My k němu přidáme kupón ve tvaru 6ZLHSTMAY, který vykouzlí cenu 409 euro. A tím posledním produktem z dnešní nabídky je další robotický vysavač Roborock Q7 Max+ s velkou dokovací stanicí, díky které se vysavač dokáže po úklidu automaticky vyprázdnit. Cena ve slevě je 483,40 euro, ale kupón ve tvaru GKBQ7MAXP ji srazí na 458,23 euro.